از سوی پارك علم و فناوری دانشگاه تهران انجام می شود

برگزاری استارت آپ ویكند مجازی كشاورزی و سلامت هوشمند

برگزاری استارت آپ ویكند مجازی كشاورزی و سلامت هوشمند

به گزارش بی دانلود پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همراهی دو شتاب دهنده «استارت آپ ویکند مجازی کشاورزی و سلامت هوشمند» را برگزار می نماید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این رویداد استارت آپی با اهداف بسترسازی خلق ایده میان دانشجویان و علاقه مندان حوزه کشاورزی و سلامت هوشمند، آشنایی متخصصان کشاورزی با مباحث کسب و کار و فناوری بازار محور، انتقال تجربیات مربیان کسب و کار در صنعت کشاورزی به صاحبان ایده، پشتیبانی از ایده های منتخب در جهت ایجاد کسب و کار و تولید ثروت پایدار در تاریخ ۳۱ خرداد تا ۴ تیر ماه برگزار می گردد.
مخاطبان این رویداد، صاحبان ایده، دانشجویان و علاقه مندان حوزه کشاورزی هستند. هم چنین محورهای استارت آپ ویکند سلامت مواد غذایی، سامانه های هوشمند پایش، مشاوره و اطلاع رسانی کشاورزی، تجهیزات و سامانه های نوین کشاورزی، کشاورزی در محیط های بسته و روش های کشت نوین با رویکرد سلامت، بازارگاه های آنلاین، امنیت غذایی و بیوتکنولوژی و حوزه های زیستی است.
جوایز تیم های برتر(سرمایه گذاری غیرنقدی دوره شتاب دهی شامل منتورشیپ، فضای کار اشتراکی، کارگاه ها و...)، تیم اول معادل ۱۵ میلیون تومان، تیم دوم معادل ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم معادل ۵ میلیون تومان است.
هم چنین امکان حضور مجانی در مدرسه کسب و کار ریکاور برای نفرات منتخب با ارزشی معادل ۵ میلیون تومان و سرمایه گذاری نقدی برای همه شرکت کنندگان تا سقف ۱ میلیارد تومان وجود دارد.
مهلت ثبت نام در این رویداد علمی از امروز تا ۲۰ خردادماه تعیین شده است.
پرسش های فرم ثبت نام به منظور راهبری هدف مند متقاضیان در طول رویداد استارت آپ ویکند کشاورزی و سلامت هوشمند طراحی شده و ازاین رو پاسخ منفی در ارزیابی تأثیری نخواهد داشت.
متقاضیان باید فایل عرضه معرفی ایده خویش را در چارچوب پاور پوینت(حداکثر در پنج اسلاید) تهیه و ارسال نمایند.
متقاضیانی که در چارچوب تیم های(۸-۳ نفره) شرکت نمایند از امتیاز بالاتری برخودار می شوند.
علاقه مندان شرکت در این رویداد می توانند به لینک زیر رجوع کنند.
http: //utstpark.ir/agricultur-virtual-startup-weekend/1400/02/26
19:24:02
0.0 از 5
1010
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود