كنفرانس مهندسی برق ایران فرصتی برای تعامل اساتید، دانشجویان و صنعت

كنفرانس مهندسی برق ایران فرصتی برای تعامل اساتید، دانشجویان و صنعت

بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران از امروز 28 اردیبهشت ماه شروع شده و تا 30 اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بصورت مجازی ادامه دارد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر مسعود شفیعی، رئیس انجمن علوم مهندسی برق و رئیس کنفرانس اظهار داشت: به این کنفرانس ۵۲۰ مقاله ارسال شد که بعد از داوری های صورت گرفته ۲۳۰ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این کنفرانس نمایشگاه مجازی برگزار می گردد که شرکتها حضور فعالی در این نمایشگاه داشته اند.
رئیس انجمن علوم مهندسی برق اشاره کرد: کارگاه های آموزشی این کنفرانس نیز ۲۷ اردیبهشت ماه انجام شد که به شرکت کنندگان در این کارگاه ها گواهی نامه ارائه خواهد شد.
دکتر وحید طالبی، رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این کنفرانس اظهار داشت: برگزاری این کنفرانس سبب می شود تا تعامل میان اساتید، دانشجویان و صنعت ایجاد شود.
وی اظهار نمود: جامعه دانشگاهی کشور با وجود مشکلاتی مانند تحریم و بیماری کرونا چراغ علم و فناوری را در کشور روشن نگه داشته اند.
فرامرز رستگار، دبیر سندیکای مخابرات نیز در این کنفرانس اشاره کرد: توسعه کشور در ابعاد مختلف متکی به فعالیت جوانان است، بدین سبب باید دانشگاه ها تلاش کنند تا فارغ التحصیلان موفق را تربیت کنند.
وی افزود: دانشجویان رشته های مهندسی برق جزء دانشجویان با استعداد کشور هستند، بدین سبب باید بستری فراهم گردد تا بتوانیم از پتانسیل این افراد در صنعت بیشتر استفاده نمائیم.
به نقل از دانشگاه امیرکبیر، در بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران دکتر معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، دکتر ستار هاشمی معاون پژوهش و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر مهران محرمیان معاون تکنولوژی های جدید بانک مرکزی، دکتر محمودرضا حقی فام معاون پژوهش و فناوری گروه مپنا، دکتر سیاوش ملکی فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، مهندس فرامرز رستگار دبیر سندیکای مخابرات و دکتر وحید طالبی رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور داشتند.1400/02/28
23:44:23
0.0 از 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود