توانمندی مشتریان و عرضه كنندگان كالاها در بستر مجازی با امضا تفاهم نامه مشترك

توانمندی مشتریان و عرضه كنندگان كالاها در بستر مجازی با امضا تفاهم نامه مشترك

با امضا تفاهم نامه مشترک مشتریان و عرضه کنندگان کالا بر بستر اینترنت توانمند خواهند شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، تفاهم نامه سه جانبه میان یکی از شرکت های استارت آپی حوزه خدمات آنلاین، و شرکت بخش خصوصی در حوزه پرداخت آنلاین و پست بانک برای تامین اعتبار برای کاربران هر سه مجموعه، در حاشیه نمایشگاه اینوتکس منعقد شد.
ارائه اعتبار خرد از جانب پست بانک ایران به مشتریان این استارت آپ ها و مشتریان معرفی شده از طرف این شرکت ها، و اعطای تسهیلات و کارت اعتباری و بر طبق سیاست های بانک مرکزی همچون تعهدات این تفاهم نامه است.
همین طور در بخش دیگر سه سازمان تفاهم کردند تا مکانیزم پذیرش مشتریان دارنده کارت اعتباری مروارید پست بانک ایران روی درگاه هوشمند اعتباری دیجی پی بمنظور خرید کالا و خدمات از دیجی کالا و دیگر پذیرندگان شرکت دیجی پی راه اندازی شود.
بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در این مراسم با اعلان اینکه امروزه تحولات دیجیتال دنیا در بستر شبکه الکترونیک اتفاق می افتد، تصریح کرد: کشور ما به سرعت به دنبال توسعه این خدمات است و یکی از عرضه کنندگان این خدمات شرکت های استارت آپی هستند که با امضای تفاهم نامه مشترک می توانیم خدمات الکترونیکی خرید و فروش کالا را در شهرها و به تناسب آن در روستاها توسعه دهیم.
حمید محمدی مدیرعامل این شرکت استارت آپی، یکی از فاکتورهای توسعه یافتگی کشورها را ضریب نفوذ تجارت الکترونیک دانست و اظهار نمود: با آنکه در دو سال قبل این صنعت با سرعت بالایی در کشور رشد داشته است ولی همچنان عقب ماندگی بزرگی در تجارت الکترونیک کشور شاهد می باشیم و باید گام های بزرگتری برای توسعه تجارت الکترونیک برداریم.
وی با اشاره به این که در شهرهایی کوچک و روستاها با توجه به این که بخش بزرگی از جمعیت کشور ساکن هستند، افزود: در این مناطق پتانسیل جذب ظرفیت تجارت الکترونیک بیشتر است و تلاش می نماییم با بهره گیری از ظرفیت های پست بانک ایران با حضور فیزیکی در مناطق کم برخوردار و محروم قدم های بزرگتری را برداریم.
محمدی با تاکید بر کمک های مالی و بانکی پست بانک برای ارائه کارت خرید اعتباری به مشتریان، تامین کنندگان و فروشندگان بر روی پلت فرم مارکت پلیسی این شرکت اظهار داشت: با این خدمات می توان مشتریان و عرضه کنندگان کالا را جهت استفاده از ظرفیت های تجارت الکترونیک توانمند نماییم.1400/03/01
10:20:53
0.0 از 5
882
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود