حذف ۹۹ درصدی عوامل بیماری زا با نانو فیلترهای كولر

حذف ۹۹ درصدی عوامل بیماری زا با نانو فیلترهای كولر

به گزارش بی دانلود نانو فیلترهای کولر یکی از شرکتهای دانش بنیان سال قبل فروش دو برابری نسبت به سال ۹۸ را تجربه کرده است که به قول مدیر عامل این شرکت این فیلترهای نانو مانع از رشد عوامل بیماری زا می شود و تا ۹۹ درصد باکتری، قارچ و عوامل آلرژی را از جریان هوا حذف می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مرتضی استاد احمد قرابی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه سال قبل فروش دو برابری نسبت به سال ۹۸ را تجربه کردیم، اظهار داشت: بعد از این حجم بالای فروش مبادرت به تماس با برخی مصرف کنندگان کردیم تا نظر آنها را درباره این فیلترهای نانویی جویا شویم که با سطح بالای رضایتمندی مواجه شدیم. البته پیشنهادات و نکات خوبی هم در این نظرسنجی به دست آمد که در بهبود طراحی و ساخت این فیلترها مؤثر بوده و سال جاری با رفع اشکالاتی که از راه بازخورد مشتریان به دست آورده بودیم، محصول کامل تری را آماده و به بازار عرضه نموده ایم. ازاین رو انتظار داریم که سال جاری هم بتوانیم نسبت به سال ۹۹، رشد دو برابر فروش را داشته باشیم.
وی تصریح کرد: سال قبل به عراق صادرات داشتیم و سال جاری هم درخواست هایی دریافت کرده ایم که امیدواریم بتوانیم بازار صادراتی خویش را تقویت نماییم. هر چند در راه صادرات با مشکلاتی روبرو می باشیم.
به قول مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، این شرکت از ظرفیت تولید بالایی برخوردار است، به صورتی که کاملا توان تأمین نیاز داخل کشور را داشته و ظرفیت تولید آن جوابگوی نیاز صادراتی هم هست.
فیلتر آنتی باکتریال کولر آبی با نام تجاری نانوفیلتر سارونه (نفس) به علت وجود نانوذرات، عوامل بیماری زا را از بین می برند. در فیلترهای معمولی، با گیر افتادن ذرات داخل فیلتر، شرایط برای رشد قارچ و باکتری ها در داخل فیلتر فراهم شده، در حالیکه این فیلترهای نانو مانع از رشد عوامل بیماری زا می شود و تا ۹۹ درصد باکتری، قارچ و عوامل آلرژی را از جریان هوا حذف می کند.
به نقل از ستاد نانو، این فیلترهای آنتی باکتریال سه لایه بوده، در حالیکه فیلترهای رایج در بازار تک لایه هستند. از دیگر مزیت های این محصول قابل شست وشو بودن آن است. همینطور این محصول یک روکش هم دارد که روی کولر قرار می گیرد. این روکش به علت داشتن فوم، مانع از گرم شدن سقف کولر می شود. در فصل هایی که کولر خاموش است، معمولا عوامل حساسیت زا و مواد بیماری زا از راه پوشال وارد محیط کانال کولر می شود. با شروع فصل گرما، استفاده از کولر باعث پخش شدن این مواد در فضای منزل می شود. اما این محصول، مانع از ورود مواد حساسیت زا و پاتوژن ها به داخل کولر و کانال ها می شود.1400/03/02
13:01:35
0.0 از 5
948
تگهای خبر: تولید , دانش بنیان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود