وبیناری مشترك میان موزه علوم و فناوری ایران و مركز علم هیوریكا فنلاند

وبیناری مشترك میان موزه علوم و فناوری ایران و مركز علم هیوریكا فنلاند

به گزارش بی دانلود وبینار تخصصی «رونق موزه های علوم در همه گیری و نقش شبکه ملی موزه ها در آینده» فردا برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، وبینار تخصصی همکاریهای مشترک علمی بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند با عنوان «رونق موزه های علوم در همه گیری و نقش شبکه ملی موزه ها در آینده» با حضور میهمانان داخلی و خارجی از ساعت ۱۸ الی ۲۰ روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار می گردد.
این نشست مشترک بین موزه ای بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکای فنلاند در امتداد تفاهم نامه امضا شده طرفین برای همکاریهای مشترک علمی بوده و با حضور دو سخنران داخلی و دو سخنران خارجی به صورت مجازی عرضه می شود.
"میکو میلکوسکی"، مدیر مرکز علم هیوریکا فنلاند با مبحث «رویارویی با فاجعه: درگیر شدن با علم در همه گیری»، دکتر "کریس پولکینن"، دبیر کل انجمن موزه ها و مراکز علم فنلاند با مبحث «پیوستن نیروها برای افزایش دسترسی اجتماعی: مدل همکاری شبکه ای فنلاند در جهت سرمایه علمی»، دکتر صدرالدین طاهری، هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان و عضو هیات اجرایی شورای موزه های دانشگاهی با مبحث «موزه های دانشگاهی ایران، برنامه ریزی برای آینده ای روشن تر»، عسل شاکری، فوق لیسانس رشته طراحی تجربه و نمایشگاه از دانشگاه اف.آی. تی نیویورک و عضو ایکوم ایران با مبحث «آموزش بی حد و مرز؛ تبادل، تعامل، همکاری و همفکری در دنیای محدود-نامحدود مجازی!» سخنرانان داخلی و خارجی این نشست و دکتر سیف اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری، بعنوان دبیر و هماهنگ کننده نشست خواهند بود.
بنا بر اعلام روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این نشست به زبان انگلیسی و به صورت مجازی بوده و روز روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ از راه اسکای روم به آدرس https: //www.skyroom.online/ch/zagros2002m/jointevent/l/en عرضه می شود و علاقه مندان می توانند به صورت میهمان در این جلسه شرکت نمایند.


منبع:

1400/03/09
21:00:57
0.0 از 5
513
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود