ایجاد آتش از چوب خیس با محصولی فناورانه

ایجاد آتش از چوب خیس با محصولی فناورانه

بی دانلود: تعدادی از محققان مواد آتش زنه ای را معرفی کردند که بگفته آنها با بهره گیری از این محصول می توان در وضعیت بارانی و زمین و چوب خیس، آتش ایجاد کرد.


حمید مبارک، مدیر عامل یکی از شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات شیمیایی دانش بنیان در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه این شرکت دارای چهار ثبت اختراع است، اظهار داشت: سه مورد از این اختراعات به تاییدیه بنیاد ملی نخبگان رسیده است.
وی یکی از محصولات این شرکت را خمیر آتش زا دانست و اضافه کرد: این محصول بعنوان آتش زنه می تواند جایگزینی برای ژل ها و الکل باشد.
مبارک اشاره کرد: تفاوت این محصول با سایر محصولات آتش زنه در این است که سایر محصولات دراین زمینه بر پایه الکل است، ولی این خمیر پایه نفت تولید شده است، بدین جهت قدرت شعله وری و سوختن بیشتری نسبت به سایر محصولات مشابه دارد.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: این محصول به شکلی تولید شده که از آن می توان در وضعیت آب و هوایی سخت و در سرمای منهای ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد و حتی در وضعیت بارانی، زمین خیس و چوب و زغال خیس برای ایجاد آتش بهره برد.
مجری طرح با تاکید بر این که از این محصول در دنیا تنها یک نمونه وجود دارد که از طرف کشور امریکا تولید می شود، افزود: به زودی این محصول فناورانه وارد بازار خواهد شد.1400/03/25
22:25:20
0.0 از 5
969
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود