حمایت 50 درصدی پارك پردیس از حضور شركتهای عضو در مناقصات

حمایت 50 درصدی پارك پردیس از حضور شركتهای عضو در مناقصات

پارک فناوری پردیس ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات دولتی و عمومی و ۵۰ درصد مبلغ آورده برای تأمین ضمانت نامه شرکتهای عضو این پارک در مناقصات را به شرکتهای عضو پارک پرداخت می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، احمد عسگری، مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس ضمن اشاره به جزئیات پشتیبانی از مناقصات دانش بنیان اظهار نمود: پارک فناوری پردیس ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات را به صورت بلاعوض به شرکت ها اعطا می کند. همینطور ۵۰ درصد از مبلغ آورده برای تأمین ضمانت نامه شرکت ها در مناقصه، به شرکتهای عضو پارک و شرکتهای عضو شعب به صورت قرض پرداخت می شود.
وی در مورد ضوابط اجرایی این طرح اظهار داشت: استفاده از این حمایت منوط به دریافت خدمات در ارتباط با تأمین ضمانت نامه از جانب صندوق توسعه تکنولوژی های جدید است.
عسگری افزود: شرکت هایی که به صورت مشارکتی با یکدیگر یا با پارک در مناقصات حضور داشته باشند، می توانند از این حمایت استفاده کنند.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها توضیح داد: شرکتهای متقاضی این تسهیلات لازم است پیش از برگزاری مناقصه و طی تشریفات ابتدایی برگزاری آن، درخواست خویش را به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری ارائه نمایند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وی تصریح کرد: شرکتهای فناور عضوی که پس از برنده شدن در مناقصه، تقاضای بهره مندی از این حمایت را داشته باشند، نمی توانند از این حمایت استفاده کنند.
منبع:

1400/03/25
22:51:51
0.0 از 5
879
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود