آخرین فرصت برای شناسایی اعضای هیات علمی فناور در دانشگاه آزاد

آخرین فرصت برای شناسایی اعضای هیات علمی فناور در دانشگاه آزاد

به گزارش بی دانلود قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: فراخوان شناسایی اعضای هیات علمی فناور دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۱ تیر ماه ادامه دارد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر وحید ضرغامی ضمن اشاره به ابلاغ آئین نامه و شیوه نامه پشتیبانی از فعالیتهای فناورانه اعضای هیات علمی در آبان سال ۹۹، اظهار داشت: با عنایت به بیانات رهبر معظم انقلاب برای اولویت بخشی به موضوعات فناورانه و علمی، دانشگاه آزاد اسلامی گفتمان دانشگاه کارآفرین و حل مسئله را در راس اقدامات خود قرار داده است.
وی اضافه کرد: در کنار بسترسازی ساختاری برای زیرساخت سازی فناورانه در دانشگاه آزاد اسلامی، شیوه نامه ها و آئین نامه ها جهت تسهیل این امورات هم در دستور کار قرار گرفت تا فعالیتهای فناورانه با چابکی پیش روند. آنچه اهمیت دارد، وجود اراده بالا در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی برای جهش در حوزه های فناورانه است.
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد افزود: در جهت گفتمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی، آئین نامه پشتیبانی از فعالیتهای فناورانه در هیات رئیسه این دانشگاه تصویب و ابلاغ گردید. بر طبق این آیین نامه شناسایی اعضای هیات علمی فناور به منظور تشویق و عرضه تسهیلات در دستور کار قرار گرفت و مطابق آن فراخوان برای شناسایی اعضای هیات علمی باید در دو نوبت در سال صورت گیرد. اولین مرحله اجرایی در دیماه و بهمن ماه ۹۹ با شناسایی ۲۹۰ عضو هیات علمی از میان حدود ۵۰۰ پرونده دریافتی صورت گرفت.
وی تصریح کرد: با عنایت به دستورالعمل اجرایی بخشنامه، نوبت دوم اجرایی فرایند در خرداد ماه و این دفعه در سامانه ساجد انجام شد. برپایه برنامه زمانبندی شده اعضای هیات علمی فناور به مدت ۲۰ روز تا تاریخ ۱۱ تیرماه ۱۴۰۰ می توانند اطلاعات مورد نیاز را در سامانه ساجد بارگذاری کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ضرغامی در انتها اظهار داشت: بعد از دریافت اطلاعات، معاونین پژوهشی یا علمی واحد، رئیس واحد و در مرحله سوم معاون پژوهش و فناوری و رئیس استان پرونده متقاضیان را بررسی نموده و در نهایت پرونده های تایید شده به کمیته اجرایی ارجاع می شود. برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا در سامانه ساجد مستندی در چارچوب گواهی تاییدیه به اعضای هیات علمی عرضه شود.
منبع:

1400/04/06
21:11:25
0.0 از 5
697
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود