پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز

پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز

پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران (ISBM2021) بعنوان بزرگ ترین رویداد نقشه برداری مغز کشور با هدف ارائه  به روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی های برتر در رابطه با این حوزه در داخل و خارج کشور، 23 و 24 تیرماه 1400 توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز انجام خواهد شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، در این رویداد بیش از ۱۸ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، انگلیس، اسپانیا، آلمان و... آخرین و بروزترین دستاوردهای خودرا ارائه خواهند داد و علاقه مندان می توانند در هر کجای کشور بصورت مجازی از این مباحث استفاده کنند.
برنامه جانبی این رویداد شامل "آگاهی از ساختار و عملکرد مغز"، "نورون ها و راز و رمز آن ها: سیگنال های مغزی"، "مغز منعطف: تحریک مغزی"، "منظره اعجاب انگیز مغز: تصویربرداری تشدید مغناطیسی مغز" است که در چهار هفته و در هر هفته یک حوزه از این علم را در برمی گیرد و از اول تیرماه شروع شده و تا اختتام تیر ادامه دارد.
در این رویداد به طورکلی ۳۵ مقاله دریافت و بعد از داوری، ۱۳ مقاله جهت ارائه بصورت پوستر و ۶ مقاله بصورت ارائه شفاهی پذیرفته شد.
در اختتامیه این رویداد برندگان مسابقات تحلیل داده های طیف نگاری مادون قرمز(fNIRS) که با محوریت بررسی حافظه کاری و واسط مغز و کامپیوتر بصورت ملی برگزار شد، اعلام و جوایز آنها اهدا می شود.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در تلاش است تا در وضعیت سخت و فراگیر کرونا بتواند در امتداد بالا بردن سطح آگاهی پژوهشگران این حوزه گام بردارد و از تلاش خود برای ترویج این دانش از پای ننشیند.1400/04/20
13:26:56
0.0 از 5
1177
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود