دو طرح كلان به تصویب رسید

دو طرح كلان به تصویب رسید

دبیر کل شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری از تصویب دو طرح کلان اطلاع داد.


به گزارش ایسنا دکتر عبدالحسین رحیمی در حاشیه دویست و چهلمین جلسه کمیسیون دائمی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این نشست دو طرح ملی بسیار مهم را بررسی نموده و به تصویب رساندیم، اضافه کرد: این طرح ها قبلا به دبیرخانه شورای عتف ارسال شده و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و اصلاح شده بود.
وی بررسی طرح کلان ملی توسعه فناوری های کلیدی حوزه دریایی با اولویت زیر سطحی را همچون این طرح ها دانست و اظهار نمود: این طرح قبلا سابقه ای در شورای عتف داشته است و در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و درنهایت به تصویب اعضا رسید.
رحیمی طرح مدیریت مالی هوشمند کشور را از دیگر طرح های مورد بررسی در این نشست عنوان نمود و یاداور شد: به منظور تأمین مالی این طرح هماهنگی هایی با وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انجام و توافقاتی در این حوزه حاصل شد.
دبیر کل شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: این طرح نخستین نوع از طرح هایی است که برای بودجه ریزی مالی و اقتصادی کشور برنامه ریزی شده است و این برای نظام جمهوری اسلامی ایران اهمیت دارد.
رحیمی، سومین دستور جلسه را گزارش پژوهش و فناوری سازمان آموزش، تحقیقات و ترویج کشاورزی دانست که مورد بحث و اظهار نظر اعضا قرار گرفت.
منبع:

1400/04/24
12:21:56
0.0 از 5
1081
تگهای خبر: آموزش , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود