وزیر علوم مطرح كرد

كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری است

كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری است

بی دانلود: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری را یکی از مسیرهای تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری در کشور برشمرد و از زحمات دکتر وحدت دبیر این کارگروه تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری در مورد تشکیل این کارگروه بیان کرد: این کارگروه در امتداد هدایت و پیشبرد اهداف حوزه علم و فناوری در کشور شکل گرفته است که امیدواریم همه اعضا نیز در دوره بعد هم با کوله باری از تجربیات خوب به پیشبرد امور کمک کنند.
وی رضایت کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری از عملکرد این حوزه را حاصل حضور، تلاش، همفکری، اظهارنظر و دخالت های عالمانه دکتر وحدت دبیر کارگروه و سایر اعضا اعلام نمود و اضافه کرد: آگاهی من نسبت به مطالب زیادی که شاید از قبل در زمینه فناوری با آنها آشنایی نداشتم، با حضور در جلسات کارگروه بدست آمد. در این مجموعه، جوانان باخبر و با تجربه ای حضور دارند که نسل های پایین تر را در زمینه های علم و فناوری تقویت می کنند و همه ارکان کشور با حضور نیروهای جوان تلاشگر و مطلع، بهتر از پیش به جلو خواهند رفت.
دکتر غلامی اظهار داشت: حتما در آینده همکاران ما در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این کارگروه بعنوان کارگروهی که در اثرگذاری کوشش های علمی و فناوری در زمینه های مختلف مؤثر بوده است، نگاه می کنند، چونکه ما شاهد تاثیر کارگروه و حمایت صندوق های پژوهش و فناوری در بخش علم و فناوری هستیم.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، وی اشاره کرد: به جهت اینکه به تکامل علم و فناوری در جامعه برسیم، کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری را باید بعنوان یکی از مسیرهای تحقق ایده ها و آرمان های این حوزه و پاسخ به نقدهایی که وجود دارد، تلقی نماییم.
منبع:

1400/04/29
22:48:05
0.0 از 5
848
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود