انتشار کارنامه مرحله اول المپیاد دانش آموزی نانو

انتشار کارنامه مرحله اول المپیاد دانش آموزی نانو

به گزارش بی دانلود کارنامه مرحله اول ماراتن علمی دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو که روز 4 مردادماه برگزار شده بود، امروز 6 مردادماه در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.


به گزارش ایسنا، با عنایت به شیوع کرونا و ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همینطور برای حفظ سلامتی داوطلبان، آزمون مرحله اول دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو با شرکت ۱۹۱۳ داوطلب به صورت مجازی برگزار گردید.
کارنامه آزمون مرحله اول داوطلبان از امروز چهارشنبه ۶ مردادماه در صفحه شخصی شرکت کنندگان قابل دریافت است. همینطور پاسخ های صحیح همراه کارنامه قابل رؤیت خواهد بود. فایل دفترچه سوالات همراه با پاسخنامه این مرحله هم بزودی در صفحه المپیاد در سایت باشگاه نانو بارگذاری خواهد شد.
قبل از برگزاری آزمون اصلی، سه آزمون آزمایشی هم به منظور آمادگی داوطلبان برای حضور در رقابت اصلی به صورت مجازی برگزار شد و نتایج این آزمون های آزمایشی به میزان ۵ درصد در نتایج مرحله اول داوطلبان تأثیر مثبت خواهد داشت.
داوطلبانی که موفق به کسب حداقل ۱۵ درصد امتیاز آزمون شوند، به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد. آزمون مرحله دوم، روز پنج شنبه ۴ شهریورماه به صورت حضوری برگزار می گردد. شرایط برگزاری و جزئیات این آزمون در اطلاعیه های بعدی ستاد نانو به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
به نقل از ستاد نانو، ۳۰ نفر برتر آزمون مرحله دوم، به مرحله سوم (مرحله عملی) راه پیدا خواهند کرد. المپیاد دانش آموزی نانو رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است و در جهت تفاهم ‏نامه میان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، امسال با همکاری و هماهنگی این دو نهاد برگزار شده است.
منبع:

1400/05/08
23:49:00
0.0 از 5
949
تگهای خبر: سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود