برگزاری نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران با حضور شرکتهای دانش بنیان

برگزاری نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران با حضور شرکتهای دانش بنیان

بی دانلود: اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکتهای دانش بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان روزهای ۱۰ تا ۱۳ آذرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه های بین المللی کشور عمان برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه مکران و سازمان منطقه آزاد چابهار، اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکتهای دانش بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان برگزار می گردد. ارتقای فرصت های سرمایه گذاری در عمان با دعوت تجار و تبلیغات گسترده در رسانه های محلی این کشور یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
اعمال ۳۰ دلار تخفیف بابت هر متر مربع برای شرکتهای دانش بنیان با معرفی نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک های علم و فناوری همچون مزایای حضور در این نمایشگاه است.
هم اکنون بیشتر از ۷ هزار شرکت دانش بنیان و خلاق در کشور فعالیت و خدمات و محصولات فناورانه ای به جامعه عرضه می کنند. توسعه بازار داخلی و رونق صادرات این محصولات دارای فناوری های پیشرفته همچون اهدافی است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود.
برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران هم با هدف معرفی توانایی ها و تلاشهای دانش بنیان و خلاق به بازارهای بین المللی برگزار می گردد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http: //tesc.ir/ رجوع کنند.
منبع:

1400/05/23
11:20:25
0.0 از 5
713
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود