توسط مركز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی لرستان صورت گرفت؛

معرفی ۱۲ ایده برتر در جشنواره استارت آپ برتر

معرفی ۱۲ ایده برتر در جشنواره استارت آپ برتر

بی دانلود: لرستان جشنواره استارت آپ برتر توسط مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی لرستان اجرا شد.


در امتداد تجلیل از واحدهای فناور مستقر در مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان این واحد جشنواره استارت آپ برتر انجام شد.
در این مراسم دکتر امین سلاحورزیان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان مرکز نوآوری و شتاب دهی (منش) را یک ایده و کار نوینی برشمرد که در ۱۳ استان بصورت پایلوت فعالیت خودرا آغاز نموده است و در ادامه اظهار داشت: این طرح در لرستان نیز از شش ماه قبل توسط جهاد دانشگاهی و با حمایت های اداره کل ورزش و جوانان شروع شده و خوشبختانه تاکنون نیز در فازهای مختلف جزو استانهای برتر بوده ایم.
وی موفقیت مرکز منش در لرستان را مرهون کوشش های همکاران زحمتکش در مرکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی لرستان عنوان نمود و اضافه کرد: همین طور حمایت های مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان در پیشبرد اهداف این طرح نقش به سزایی داشته است که جای تقدیر دارد.
سلاحورزیان با اشاره به این که طرح منش، فضایی بوجود آورده که هر کسی می تواند ایده پردازی کند و آنرا به مرحله اجرا برساند، افزود: گروه های مختلف دانش آموزی، دانشجویی و فارغ التحصیلان توسط این مرکز حمایت شده و توانسته اند علم خودرا به ثروت تبدیل کنند.
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان با آرزوی موفقیت بیش از پیش برای مجریان این طرح اظهار نمود: می توان با پشتیبانی از کارافرینی، معضل بیکاری جوانان که بزرگ ترین مشکل روز جامعه است را حل کرد.
گفتنی است طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان توسط جهاد دانشگاهی و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان اجرائی و طی آن ۶۳ رویداد کارآفرینی برگزار و ۱۰۰ ایده جذب شده است. نهایتاً از مجموع این ایده ها ۱۲ مورد بعنوان ایده های برتر شناسایی و با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از آنها قدردانی گردید.
منبع:

1400/06/19
14:08:28
0.0 از 5
1004
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود