رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی

رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی

بی دانلود: رویداد «ارائه نیازهای فناورانه صنایع شیرآلات بهداشتی» 29 شهریور ماه 1400برگزار می شود تا ایده های دانش بنیانی چاره ای برای چالش های این حوزه باشد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای رفع نیاز صنایع در زمینه شیرآلات بهداشتی این رویداد را از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش برگزار می نماید تا نیروی انسانی خلاق و متخصص با نوآوری خود یاری دهنده صنایع باشند.
صنایع تولید کننده انواع شیرآلات ساختمانی، شیرهای اهرمی، شیرهای هوشمند، شیرهای آلیاژهای نخ و زاماک مخاطبان رویداد هستند. رباتیک کردن بخش هایی از پروسه تولید، افزایش مقاومت پوشش شیرآلات به مواد شوینده، بومی سازی کاتریج شیرهای اهرمی، تصفیه پساب و بازچرخانی آب و بهبود پروسه پولیش کاری آلیاژ زاماک محورهای رویداد است.
سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش هر بار به ارائه نیازهای یکی از صنایع می پردازد تا دانش بنیان ها راهکاری برای آن عرضه کنند. ۱۵ شهریور ماه نیز رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه ساخت و تولید با رویکرد ساخت افزایشی انجام شد و در آن بیش از ۲۰۰ شرکت دانش ‎بنیان و فناور و ۲۰ صنعت و سازمان بزرگ حضور داشتند.
تمامی صنایع و شرکتها می توانند نیازها و چالش های فناورانه خودرا به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند. همین طور شرکت های دانش بنیان و فناور می توانند برای همکاری در بومی سازی و رفع چالش های صنعتی، آخرین دستاوردهای خودرا به دبیرخانه رویداد عرضه کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این رویدادها و سلسله نشست ها با هدف توسعه فضای تاب آوری و ارتقای سطح رقابت پذیری زنجیره ارزش برای صنایع کشور برگزار می گردد.
منبع:

1400/06/22
11:04:47
0.0 از 5
1006
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود