رییس اولین كنگره بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین خبر داد

عرضه راهکارهای علمی افزایش فروش آنلاین صنایع در کشور

عرضه راهکارهای علمی افزایش فروش آنلاین صنایع در کشور

به گزارش بی دانلود رئیس نخستین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین از عرضه راهکارهای علمی پژوهشی جهت افزایش فروش آنلاین صنایع مختلف در کشور و کمک به رونق اقتصادی آنها در سهم بازار در فضای دیجیتال مارکتینگ اطلاع داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر حسین پور بشاش، رئیس کنگره در آئین رونمایی از پوستر کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین اظهار نمود: به علت شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، تحریم ها و رکود اقتصادی، خیلی از صنایع در کشور با مشکل فروش رو به رو شده اند که ما کوشیده ایم با استفاده از پژوهشهای کاربردی و راهکارهای عملیاتی در زمینه فضای دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را برای کمک به صنایع مختلف و توسعه اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی انجام دهیم.
دکتر کامران کیانی منش، دبیر علمی کنگره هم با بیان این نکته که فعالان حدود ۱۵ رشته از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ به صورت کلی از اهداف و مخاطبان در کنگره صنعت و بازارسازهای نوین هستند، اظهار داشت: صنایع پزشکی، کشاورزی، معدنی، فلزی و غیرفلزی، صنعت بانک و بیمه، ساختمان و... همچون رشته صنایع هدف محسوب می شوند.

رییس دانشگاه عالی انفورماتیک ایران تصریح کرد: بعضی از صنایع گام هایی را جهت افزایش فروش خود با استفاده از فضای دیجیتال شروع کرده اند و بعضی از صنایع هم همچنان به صورت سنتی، تدریجاً به سمت فروش های آنلاین رفته اند؛ بنابراین هدف ما این است که از راه کنگره، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه جنبی این کنگره در حوزه دیجیتال به صورت علمی و عملی کمک نماییم تا صنایع بتوانند در این شرایط رکود اقتصادی، فروش خویش را بالا برند.
دکتر سارا شفیعی، دبیر اجرایی کنگره هم ضمن اشاره به این که اولین کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه سالجاری برگزار می شود، اظهار داشت: این کنگره به صورت بین المللی و با حضور فعالانی از صنایع کشورهای همسایه و همینطور کشورهای اروپایی به صورت مجازی و حضوری برپا خواهد شد.
مهندس شروین مسگرها، دبیر کنگره هم تصریح کرد: این کنگره با حمایت وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، وزارت امور خارجه، اتاق بازرگانی ایران و همینطور دانشگاه های علوم پزشکی، شرکت شهرک های صنعتی و سازمان هایی مانند سازمان محیط زیست و توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران در جزیره کیش برگزار می گردد.
به نقل از دبیرخانه کنگره صنعت و بازارسازهای نوین، دکتر مرتضی اسلام زاده، عضو شورایعالی کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین هم دستاورد این کنگره را توسعه و رونق تولید، جهش صادرات دانست و نتیجه آنرا گامی موثر در تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان نمود.
منبع:

1400/06/22
23:50:26
0.0 از 5
951
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود