ستاری در مراسم افتتاح مركز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه:

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با اعلان اینکه قسمتی از این مرکز بر نوآوری در زمینه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار داشت: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و در دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز، ۲۴ شهریورماه در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه که با حضور رییس و تعدادی از نمایندگان مجلس و رییس مرکز پژوهش ‎های مجلس برگزار شد، اظهار نمود: نوآوری پدیده ای است که کشور بیش از هر زمان به آن نیاز دارد.
وی با اعلان اینکه نفوذ نوآوری در دولت ها بحث جدی بشمار می رود و دولت ها بصورت ساختاری با نوآوری مقابله می کنند، اضافه کرد: بخش خصوصی که برای آینده سرمایه گذاری می نماید، باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تصریح کرد: مرکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۸ هزار نفر کارمند دارد و چند صد هکتار زمین، اما چرا شرایط کشاورزی و اقتصاد کشاورزی با مشکل مواجه است؟
ستاری با اعلان اینکه قسمتی از این مرکز بر نوآوری در زمینه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار نمود: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و به دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.
به نقل از خانه ملت، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تاکید کرد: بر خلاف این که عنوان می شود ما در زمینه آموزش چندان خرج نمی نماییم، اما ما باید به سمت به روز شدن در این عرصه و فناورانه کردن آموزش ها حرکت نماییم.1400/06/25
23:32:09
0.0 از 5
867
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود