موفقیت ۱۶ تیم برای جذب سرمایه ۵۰ میلیاردی در دوشنبه های استارت آپی

موفقیت ۱۶ تیم برای جذب سرمایه ۵۰ میلیاردی در دوشنبه های استارت آپی

به گزارش بی دانلود مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از جذب نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان سرمایه از جانب ۱۶ تیم حاضر در رویداد دوشنبه های استارت آپی اطلاع داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مصطفی بغدادی در رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی و پیوند تکنولوژی های جدید ساختمان (پراب تک) که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با اشاره به اینکه برای بار دوم به فناوری های در ارتباط با صنعت ساختمان در این رویدادهای فناورانه پرداخته شده است، اضافه کرد: امروز سی امین رویداد دوشنبه های استارت آپی برگزار می گردد و ششمین رویداد پیوند فردا سه شنبه ۳۰ شهریور ماه برگزار می شود.
وی مأموریت صندوق نوآوری را تأمین مالی اکوسیستم مالی به صورت مستقیم برای شرکت ها و مجموعه های دانش بنیان عنوان نمود و افزود: در این راه درصدد هستیم که خدمات و سرویسهای این صندوق به کل اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور تعمیم یابد و برگزاری رویدادهای دوشنبه های استارت آپی در این راستا است.
بغدادی، افزود: بر این اساس در این رویداد طرح ها و ایده های سرمایه پذیر و غیر دانش بنیان به سرمایه گذاران بخش خصوصی، عاملین صندوق نوآوری چون صندوق های پژوهش و فناوری، صندوق های جسورانه و بورسی عرضه می شود.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری، برگزاری رویداد پیوند را هم در جهت پر کردن یک خلا در اکوسیستم نوآوری دانست و اظهار نمود: در این رویداد تلاش می شود افرادی که محصولات قابل عرضه ندارند، ولی ایده های قابل توجهی دارند و احتیاج به دریافت خدمات شتابدهی و یا سرمایه بذری برای توسعه کسب و کار خود دارند، به سرمایه گذاران و شتابدهنده ها معرفی شوند.
بغدادی با اشاره به اینکه در ۲۹ رویداد دوشنبه های استارت آپی میزبان بیشتر از ۲۰۰ تیم استارت آپی بودیم، خاطرنشان کرد: تعداد ۵۷ تیم نزدیک به ۳۶۳ جلسه B۲B برگزار کردند که از این تعداد تیم، ۱۶ تیم موفق به جذب سرمایه نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان شدند و ۱۴ تیم دیگر درحال مذاکره برای جذب حدود ۲۹ میلیارد تومان هستند.
وی با تکیه بر این که در رویداد پیوند هم ۳ تیم موفق به عقد قرارداد شدند، اظهار داشت: در رویداد پیوند حوزه صنعت ساختمان ۲ تیم موفق به عقد قرارداد شدند.
به قول این مقام مسئول در رویداد "استان آپ" دو تیم موفق به توافق اولیه برای جذب سرمایه شدند.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری تصریح کرد: در مجموع در هفته گذشته در رویدادهای دوشنبه های استارت آپی و رویداد پیوند استان کرمان ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پیشنهادات اولیه سرمایه گذاری عرضه شده است که در صورت نهایی شدن این میزان سرمایه گذاری بر روی طرح های فناورانه سرمایه گذاری خواهد شد.
به قول وی در رویداد امروز دوشنبه های استارت آپی ۷ تیم و در رویداد پیوند که فردا سه شنبه ۳۰ شهریور ماه برگزار می شود، ۶ تیم طرح های خویش را به سرمایه گذاران معرفی خواهند کرد.
منبع:

1400/06/29
13:46:44
0.0 از 5
861
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود