راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق در دانشگاه پیام نور با همکاری معاونت علمی

راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق در دانشگاه پیام نور با همکاری معاونت علمی

بی دانلود: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق، آمادگی این دانشگاه را برای همکاری با استارت آپ ها اعلام نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، محمدعلی کریمی امروز در رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی که در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، حوزه ساختمان را حوزه بسیار مهم و جزو تاثیرگذارترین و پر گستره ترین حوزه ها در بعد درآمدزایی و اشتغال زایی در صنعت توصیف کرد.
وی افزود: همه دانشگاه های دنیا و همچون دانشگاه های ایران در تلاش هستند تا از دانشگاه نسل سوم به دانشگاه نسل چهارم حرکت کنند و دانشگاه پیام نور نیز در این راستا گام های خوبی برداشته است.
کریمی افزود: شکل گیری و راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق توسط دانشگاه پیام نور همچون اتفاقات خوبی بوده که در حوزه پشتیبانی از نوآوری صورت گرفته است و هم اکنون تیم ها درحال استقرار در این مرکز هستند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور رویکرد این مرکز را توجه، حمایت و اعطای تسهیلات به حوزه نوآوری و خلاقیت دانست که برمبنای توافقات انجام شده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است.
وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور در حوزه کارهای حمایتی و مشارکتی آمادگی همکاری با استارت آپ های در رابطه با حوزه صنایع خلاق را دارد.
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه پیام نور اظهار داشت: استارت آپ ها موضوعی است که در همه کشورها مورد توجه است و با نگاه به کشورهای همجوار می توان مشاهده کرد که زمینه های خوبی برای جذب استارت آپ ها و صاحبان ایده در نظر گرفته اند و ما نیز باید تلاش نماییم در این بازار سهم خودرا حفظ نموده و افزایش دهیم و اساسا با کمک هایی که از طرف دستگاه های مختلف صورت می گیرد، این اتفاق خواهد افتاد.
منبع:

1400/06/30
08:10:05
0.0 از 5
922
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود