تجهیزات و محصولات فناورانه دانش بنیان به کمک صنعت آبزی پروری می آید

تجهیزات و محصولات فناورانه دانش بنیان به کمک صنعت آبزی پروری می آید

به گزارش بی دانلود شرکتهای دانش بنیان برای حضور در رویداد عرضه نیازهای فناورانه صنعت آبزی پروری دعوت شدند تا نیازهای این صنعت را برطرف کنند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این رویداد 12 مهرماه سالجاری توسط مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
سامانه های مختلف آبزی پروری، مولد و مولدسازی، کاربر فناوری و اطلاعات در آبزی پروری و تجهیزات آبزی پروری محورهای این رویداد است.
پاسخ گویی به چالش های فناورانه این صنعت هدفی است که با دور هم جمع کردن دانش بنیان های این حوزه زیر یک سقف دنبال می شود. همینطور با برگزاری آن به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری در این صنعت سرعت می گیرد.
بهره گیری از تخصص نخبگان، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی، پشتیبانی از استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان و برگزاری جلسات رو در رو بعد از عرضه نیازها بعضی از نگاههای این رویداد است.
همینطور صنایعی همچون تولید، تکثیر و پرورش انواع ماهیان، میگو و آرتمیا، تولیدکننده تجهیزات و ماشین آلات صنعت آبزیان، تولید خوراک آبزیان، مراکز فرآوری، عمل آوری و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مخاطبان این رویداد هستند.
صنعت آبزیان کشور در زمینه ساخت و به روزرسانی سامانه های مختلف آبزی پروری با شیوه های نوین، تأمین مولدین نسل اول عاری از بیماری با خصوصیات ژنتیکی خاص و مولدسازی با حفظ مشخصه های ژنتیکی، تأمین ماشین آلات و تجهیزات در تکثیر و پرورش و فرآوری و همینطور بکارگیری فناوری اطلاعات در صنعت آبزی پروری با چالش های بسیاری مواجه می باشد. در این رویداد از ظرفیت نخبگان، شرکتهای دانش بنیان و فناور برای رفع این چالش ها حداکثر استفاده می شود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این رویداد از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش است که در حوزه های مختلف برگزار می گردد تا نیاز صنایع متعدد با توان داخل رفع گردد.1400/06/30
18:20:11
0.0 از 5
806
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود