فراخوان پذیرش در مرکز رشد رویش

فراخوان پذیرش در مرکز رشد رویش

بی دانلود: البرز مرکز رشد رویش در سال 1382 با هدف پشتیبانی از استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسط جهاد دانشگاهی تاسیس شده و تا حالا از بیش از 250 استارتاپ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت کرده است.این مرکز با فراهم کردن محیطی صمیمی و شبکه ارتباطی قوی و ارائه خدمات کسب و کاری از قبیل مشاوره، منتورینگ و آموزش به رشد و توسعه استارتاپ ها کمک می نماید.

به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، مرکز رشد رویش در سال ۱۳۹۸ بمنظور توسعه ارتباط با سایر مراکز رشد و پارک های علم و فناوری و همین طور اعطای گرنت به استارتاپ های مستقر، به عضویت شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال درآمد. این شبکه، بستری مناسب برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش است و و متشکل از پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شتابدهنده ها است که در ارتقاء سطح فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می کنند.

پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) ضمن عضویت در شبکه تاد، مسئولیت راهبری این شبکه را نیز بر عهده دارد و از پروژه های توسعه محصول شرکت های فناور تحت حمایت مراکز عضو شبکه تاد در قالب "گرنت رشد" حمایت می کند.

در امسال، مرکز رشد رویش با هدف توسعه فضای فیزیکی و گسترش فعالیت ها و حمایت های خود، توافق نامه ای با پارک فاوا بمنظور گرفتن دو ساختمان در محل پارک منعقد کرده است و هم اکنون در نظر دارد نسبت به پذیرش و استقرار تعداد محدودی واحد فناور حوزه ICT در این دو ساختمان با شرایط و مزایای گوناگون از قبیل بهره مندی از معافیت های مالیاتی و حمایت های قانونی پارک فاوا، دریافت ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات استقرار، بهره مندی از گرنت رشد شبکه تاد و دسترسی به آزمایشگاه الکترونیک پارک، اقدام نماید.

علاقه مندان واجد شرایط می توانند با مراجعه به وب سایت rooyesh.ir و یا تماس با شماره ۸۸۹۳۰۱۵۰ داخلی ۱۴۱ از پروسه پذیرش اطلاع یابند. همچنین، باتوجه به محدودیت ظرفیت پذیرش (۱۰ واحد فناور)، اولویت با تیم هایی است که مطابق نظر کمیته جذب و پذیرش، امتیاز بالاتری را کسب نمایند.منبع:

1400/07/13
12:09:21
0.0 از 5
730
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود