افزایش ۵۰ ساله عمر خطوط انتقال با محصول ایرانی

افزایش ۵۰ ساله عمر خطوط انتقال با محصول ایرانی

بی دانلود: پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان، پوشش تعمیرکننده خطوط انتقال را معرفی کردند که بگفته آنها این پوشش بدون حفاری عمر لوله ها را به مدت 50 سال افزایش خواهد داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، الهامیان، عضو هیات مدیره این شرکت فناور با اعلان اینکه پوشش تعمیرکننده خطوط فرسوده، در مقیاس صنعتی در این شرکت به تولید رسیده است، اظهار داشت: این پوشش تعمیرکننده این توانایی را دارد که بدون حفاری و جایگزین کردن لوله های جدید، عمر خطوط فاضلاب یا هر خط انتقال دیگر را به مدت ۵۰ سال افزایش دهد.
وی با اعلان اینکه در تولید پوشش تعمیرکننده از تکنولوژی های جدید مربوط به صنعت کامپوزیت استفاده شده است، اظهار نمود: لوله های زیر زمینی در سراسر جهان برای انتقال نفت، گاز، آب، فاضلاب و حفاظت از کابل های مخابراتی و خطوط انتقال نیرو استفاده می شوند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، الهامیان با اعلان اینکه پوشش های تولید شده یک دوم نمونه خارجی قیمت دارند، افزود: در شهر اصفهان ۷ کیلومتر از خطوط فاضلاب بواسطه پوشش تعمیرکننده، ترمیم شده است که این اقدام فقط مانع خروج ۷ میلیون دلار ارز از کشور شده است.
منبع:

1400/08/09
12:33:47
0.0 از 5
661
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود