اعلام زمان برگزاری اختتامیه مسابقه ره نشان

اعلام زمان برگزاری اختتامیه مسابقه ره نشان

دبیر کمیته علمی مسابقات ره نشان از برگزاری اختتامیه دومین مسابقه ره نشان در اسفند ماه سال جاری آگاهی داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا علی اکبر فروغی در آیین افتتاحیه دومین دوره از مسابقات ملی مساله محور ره نشان، هدف از برگزاری این مسابقه را تجربه چالش با یک مساله واقعی و آموزش حل مساله دانست و اظهار داشت: بر این اساس ما با برگزاری این رویداد به دنبال آن هستیم که با شرکت های مختلف ارتباط برقرار نماییم تا این فرصت را در اختیار تیم های حاضر در این رویداد فراهم نماییم تا آنها درگیر مسائل موجود در این شرکتها شوند.
وی برگزاری دور دوم این مسابقه را با تاخیر دانست و اظهار نمود: آموزش و کسب تجربه از رویکرد های ما در این مسابقات است، بدین جهت در بازه زمانی ۶ ماهه از شروع اجرای این رویداد با ۳۳۰۰ شرکت دانش بنیان و فناور ارتباط برقرار کردیم.
فروعی افزود: علاوه بر آن برای برگزاری دومین دوره این رویداد ۱۳۴ پروژه تعریف شد که بعد از داوری ۵۳ پروژه در قالب پنج حوزه "انرژی"، "سلامت"، "حمل و نقل"، "هوشمندسازی" و "معدن و مواد" انتخاب شدند.
دبیر کمیته علمی مسابقات ره نشان، اشاره کرد: در کنار تعریف پروژه مبادرت به برگزاری کارگاه‎ های آموزشی در سر فصل های مسیر پژوهش، اقتصاد کسب وکار، مهارت های ارائه، تیم سازی و حل مساله کردیم.
وی با اشاره به روند برگزاری این رویداد، اظهار نمود: اختتامیه این رویداد در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.1400/08/10
22:57:05
0.0 از 5
739
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود