در لایو ستاد نانو صورت می گیرد

بررسی کاربردهای نانواکسیدروی در صنایع

بررسی کاربردهای نانواکسیدروی در صنایع

بی دانلود: از جانب ستاد نانو برنامه لایو اینستاگرامی با مبحث «تولید و کاربرد نانواکسیدروی و انواع سیلیکات ها» برگزار می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در صفحه اینستاگرام ستاد نانو، در شامگاه چهارشنبه ۱۹ آبان گفت وگوی زنده با دکتر خلیل بیکی، مدیر عامل یکی از شرکتهای فعال در حوزه نانو با مبحث "تولید و کاربرد نانواکسیدروی و انواع سیلیکات ها" برگزار می شود.
این شرکت در زمینه تحقیـق، توسعـه و تولیـد نانـومـواد و مواد معـدنی پیشرفتـه فعالیت می کند و توانسته است محصولات فناورانه و نوآورانـه را در مقیاس صنعتی تولید نماید و در همین راستا موفق به اخـذ مجوز دانش بنیـان و فنـاوری و گواهینامه های نانـو مقیاس شده است. همینطور این شرکت، در جهت تولید و تأمین محصولات با استفاده از حداکثـر توان داخلی، موفق به کسب تأییدیه های صنعتی و رضایت مشتریان ازصنایـع لعاب، کاشی وسرامیک، رنگ و حوزه های آنتـی باکتریال شده است.
تولید نانو اکسید روی یک سرمایه گذاری دانش بنیان است؛ چون که دارای خواصی چون پایداری شیمیایی بالا، ثابت دی الکتریک پایین، فعالیت کاتالیزوری بالا، جذب نور فروسرخ و فرابنفش و ضدباکتری و ضد قارچ است. بعضی از کاربردهای این محصول شامل استفاده در پارچه و البسه بعنوان یک ترکیب ضد قارچ و ضد باکتری، استفاده در صنایع لاستیک، پلاستیک سازی و لعاب کاشی و سرامیک، استفاده در صنایع رنگ بعنوان رنگ های عایق حرارتی، استفاده در لوازم آرایشی و بهداشتی مانند بعضی از پمادها و … است.
به نقل از ستاد نانو، نانو اکسید روی تولیدی این شرکت در صنایع مختلف رنگ، کاشی، پوشاک، لوازم التحریر و پلیمر تست شده و مورد استفاده مشتریان قرار گرفته است.
منبع:

1400/08/18
12:31:49
0.0 از 5
655
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود