شروع پنجمین دوره برنامه نانواستارت آپ ستاد نانو از فردا

شروع پنجمین دوره برنامه نانواستارت آپ ستاد نانو از فردا

بی دانلود: مراسم افتتاحیه پنجمین دوره از برنامه نانواستارت آپ ستاد توسعه فناوری نانو روز سه شنبه انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، ویژه برنامه افتتاحیه دوره پنجم نانواستارت آپ با محوریت معرفی نانواستارت آپ و بسته های حمایتی برای تیم های فناور روز سه شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ بصورت مجازی برگزار می شود.
برنامه نانواستارت آپ یکی از برنامه های توسعه فناوری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خودرا آغاز نموده است. تیم های فناور مختلفی در چهار دوره گذشته وارد برنامه استارت‎آپ شده و با کسب حمایت های مادی و معنوی نانواستارت آپ موفق به توسعه نمونه اولیه (MVP) در طول بازه زمانی یک ساله حضور در برنامه شده اند.
گام نخست ارزیابی داوطلبان ورود به نانواستارت آپ برمبنای نتیجه آزمون مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو که بصورت مجازی بوسیله سایت آموزش فناوری نانو (www.nanoeducation.ir) در مرداد سال جاری برگزار شد، برداشته شده است. در گام بعدی امکان شرکت در آزمون کارآفرینی بصورت مجازی در بستر سایت آموزش فناوری نانو از ۲۵ مهرماه برقرار شد و داوطلبان تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا در این آزمون شرکت نمایند.
به نقل از ستاد نانو، داوطلبان می توانند برمبنای دسته انتخابی خود (دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی، دانشجو یا فارغ التحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای ایده و دانشجو یا فارغ التحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای نمونه آزمایشگاهی) نسبت به تکمیل و ارسال فرم های مقتضی اقدام نمایند.
منبع:

1400/08/24
15:23:53
0.0 از 5
847
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود