در دی ماه صورت می گیرد

بررسی اثرات کرونا بر سیستم عصبی

بررسی اثرات کرونا بر سیستم عصبی

به گزارش بی دانلود ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی دهمین دوره کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی را در دیماه برگزار می نماید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی از جانب ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از اول تا سوم دیماه جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.
در این کنگره در مورد موضوع هایی چون اختلالات شناختی، حرکتی و عصبی و هم اثرات ویروس کرونا بر سیستم های عصبی بحث و تبادل نظر خواهد شد و پژوهشگران حوزه های علوم اعصاب پایه و بالینی آخرین یافته های تخصصی و پژوهشی در حوزه های علوم اعصاب، علوم اعصاب شناختی، نقشه برداری از مغز، علوم اعصاب محاسباتی و نوروتکنولوژی را به اشتراک می گذارند.
در این همایش متخصصان برجسته علوم اعصاب از دانشگاه های معتبر داخلی و چندین کشور خارجی دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در حوزه های علوم اعصاب در چارچوب سخنرانی عرضه می دهند و چندین پنل تخصصی تشکیل می شود.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، هفتمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی ویژه پژوهشگران جوان از دیگر برنامه های جنبی در این کنگره است. این جایزه به یاد پزشک بزرگ ایرانی قرن چهارم هجری به نام جایزه اهوازی نام گذاری شده است.
منبع:

1400/08/30
23:37:17
0.0 از 5
836
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود