از سوی رئیس جمهوری؛

ماده واحده اصل تاسیس صندوق شورایعالی عتف ابلاغ گردید

ماده واحده اصل تاسیس صندوق شورایعالی عتف ابلاغ گردید

به گزارش بی دانلود رئیس جمهور، ماده واحده «اصل تأسیس صندوق شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)» را برای اجرا ابلاغ نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس شورایعالی انقلاب غرهنگی ماده واحده «اصل تأسیس صندوق شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)» را که در جلسه ۸۲۶ مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۱ شورایعالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ نمود.
بنابر اعلام مرکز خبر شورایعالی انقلاب فرهنگی، متن ماده واحده «اصل تأسیس صندوق شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)» به شرح ذیل است:

«هیأت وزیران
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
سازمان برنامه و بودجه
ماده واحده «اصل تأسیس صندوق شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)» که در جلسه ۸۲۶ مورخ ۱/۱۱/۱۳۹۸ شورایعالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا، ابلاغ می شود:
«ماده واحده – به منظور جهت دهی و اولویت گذاری در جهت خلق ثروت، حل مشکلات و زمینه سازی برای پیشرفت در عرصه های در ارتباط با حوزه کلان آموزش عالی و تأمین منابع مالی فعالیتهای پژوهشی در دانشگاه ها، صندوق شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) تأسیس می شود.
تبصره – اساسنامه این صندوق به باعث پیش نویسی که مشترکاً توسط وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه تهیه و تنظیم می شود، به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.»1400/09/04
20:58:26
0.0 از 5
761
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود