چهارمین رویداد استان آپ در هرمزگان

چهارمین رویداد استان آپ در هرمزگان

چهارمین رویداد «استان آپ» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان در این استان برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، فراخوان شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در استان هرمزگان به منظور سرمایه گذاری جسورانه با مشارکت سایر سرمایه گذاران در چارچوب رویداد «استان آپ» منتشر گردید.

این رویداد با مشارکت پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری، دانشگاه ها، اتاق بازرگانی و بازیگران اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان برگزار می شود و فرصت مناسبی برای حضور دانشجویان، دانش آموختگان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، تیم ها و هسته های فناور، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ ها، شناسایی شرکتهای نوپا، دانش بنیان و گروههای صاحب ایده در سطح هرمزگان است تا ایده های فناورانه خویش را مطرح کنند و برای تجاری سازی آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

رویداد «استان آپ» شامل برگزاری دو رویداد «دوشنبه های استارت آپی» و «پیوند» است که هم اکنون از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف رساندن ایده های فناورانه به سرمایه برگزار شده و مقرر است در ۳۱ استان کشور دنبال شود.

در رویداد «دوشنبه های استارت آپی»، صندوق نوآوری با مدل «هم سرمایه گذاری» و با معرفی طرح های استارت آپی موفق در کنار صاحبان ایده و سرمایه گذاران است. در این مدل صندوق در سود و زیان طرح های فناورانه شریک خواهد شد.

در سلسله رویدادهای «پیوند» هم صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) است. ضمن این که بخشی از هزینه های شتابدهی کسب و کارهای نوپا هم به صورت بلاعوض از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی تأمین می شود.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، بدین منظور صندوق نوآوری می خواهد چهارمین رویداد «استان آپ» را در استان هرمزگان با هدف بسترسازی جهت ایجاد کسب و کارهای فناورانه، شناسایی شرکتهای نوپا، دانش بنیان و گروههای صاحب ایده در سطح استان، شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر به منظور سرمایه گذاری جسورانه، برگزاری دوره های آموزشی برای تیم ها و استارت آپ ها، بهم رسانی تیم ها و استارت آپ ها به شتابدهنده ها و سرمایه گذاران و برگزاری پنل گفتگو و برنامه انتقال تجربه برگزار کند.

بر این اساس، علاقه مندان جهت حضور در استان آپ هرمزگان می توانند تا تاریخ ۲ دیماه سالجاری برای آشنایی با رویداد و ثبت نام در آن به لینک https: //www.inif.ir/web/startup-market مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۸۸۶۰۹-۰۲۱ تماس بگیرند.

پیش تر دو رویداد «استان آپ» در استانهای کرمان و قزوین برگزار شد و طی آن جمعا ۳۱ استارت آپ به بیان خصوصیت های محصول، مدل کسب و کار و نیازهای سرمایه گذاری خود پرداختند. در رویداد استان آپ کرمان ۶ تیم موفق به جذب سرمایه شدند و تلاش کارگزار صندوق نوآوری و هم تیم های فناور حاضر در این دو رویداد برای جذب سرمایه همچنان ادامه دارد.

سومین رویداد «استان آپ» هم بزودی در استان سمنان با مشارکت بازیگران اکوسیستم نوآوری در این استان برگزار می گردد.

منبع:

1400/09/15
22:27:57
0.0 از 5
1089
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود