کسب مقام اول مسابقه طراحی هواگردهای عمودپرواز توسط دانشجویان شریف

کسب مقام اول مسابقه طراحی هواگردهای عمودپرواز توسط دانشجویان شریف

بی دانلود: تیم دانشجویی چاوش از دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف، موفق به کسب مقام اول در اولین دوره از مسابقات ملی طراحی هواگردهای عمودپرواز شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در اختتامیه «اولین مسابقه ملی طراحی هواگرد عمودپرواز در هماورد ملّی توسعه در فناوری صنعت هوایی» که با حضور تعدادی از مسئولین کشوری و لشگری برگزار شد، اسامی برندگان تیم های شرکت کننده اعلام گردید.
در هماورد ملّی توسعه در فناوری صنعت هوایی که با شعار جهاد علمی، جهش فناوری و با ابتکار و حمایت مادی و معنوی سازمان صنایع هوایی و همکاری انجمن هوافضا و مشارکت دانشگاه های کشور و با حضور ۱۵ تیم دانشجویی از دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد، تیم دانشجویی چاوش از دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف، به سرپرستی دکتر کاظم هجرانفر و مشاوره دکتر محمدرضا مراد، توانست مقام اول کشور را کسب کند.
اعضای دانشجویی این تیم عبارتند از: پیمان آبشتن، حسین هاشمی نسب، محسن زحمت کش، عرفان واعظی، امیرعلی اصغری، محمدحسین سیروسی، محمدرضا امامی، داوود حججی، رضا رضایی، حامد سلمانی زادگان، علیرضا مقدم، که موفق به کسب مقام نخست از نخستین دوره این مسابقات شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، هدف از برگزاری این هماورد، ارتقاء صنعت هوایی کشور در تعامل علمی و فنی با دانشگاه ها، ایجاد روحیه خودباوری در دانشجویان و فارغ التحصیلان و همین طور کشف استعدادهای فنی مهندسی در زمینه های هوافضا از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه و همین طور ایجاد فرصتی مناسب برای به کارگیری پایدار ظرفیت های مستعد داخلی در صنعت هوایی است.
منبع:

1400/09/27
11:50:48
0.0 از 5
738
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود