میلیاردر ژاپنی در شرف بازگشت به زمین

میلیاردر ژاپنی در شرف بازگشت به زمین

ایستگاه فضایی بین المللی ساعاتی پیش با انتشار تصویری در حساب کاربری خود در اینستاگرام زمان بازگشت ˮیوساکو مائه زاواˮ(Yusaku Maezawa) میلیاردر ژاپنی که چندی قبل به همراه ˮیوزو هیرانوˮ(Yozo Hirano)، تهیه کننده فیلم و ˮالکساندر میسورکینˮ(Alexander Misurkin) فضانورد روسی سوار بر موشک سایوز روسیه به فضا رفته بودند را اعلام نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، هشتم دسامبر خدمه سه نفره مأموریت سایوز MS-۲۰("یوساکو مائه زاوا" به همراه "یوزو هیرانو"و"الکساندر میسورکین") برای یک سفر ۱۲ روزه به ایستگاه فضایی بین المللی رفتند.
به تازگی ایستگاه فضایی بین المللی با انتشار تصویر این سه فرد نوشت: این سه بازدیدکننده از ایستگاه فضایی بین المللی، روز یکشنبه به زمین بازخواهند گشت و پوشش زنده ناسا از این عملیات ساعت سه پس از ظهر به وقت منطقه زمانی شرقی(۲۳: ۳۰ به وقت تهران) آغاز خواهد شد.
الکساندر میسورکین، فضانورد روسی(مرکز تصویر)، یوساکو مائه زاوا میلیاردر ژاپنی(سمت چپ) و یوزو هیرانو(سمت راست) ساعت ۶: ۵۰ عصر به وقت منطقه زمانی شرقی(۰۳: ۲۰ بامداد دوشنبه به وقت تهران) از ایستگاه فضایی جدا شده و به سمت زمین حرکت می کنند و ساعت ۲۲: ۱۳ به وقت منطقه زمانی شرقی(۰۶: ۴۳ بامداد دوشنبه به وقت تهران) در قزاقستان فرود خواهند آمد.
مائه زاوا امیدوار است که بعد از این مأموریت، به مکانی دورتر از ایستگاه فضایی بین المللی سفر کند. این میلیاردر ژاپنی مقرر است سفری به نزدیکی ماه داشته باشد. این سفر با موشک استارشیپ انجام خواهد گرفت. زمان انجام این مأموریت سال ۲۰۲۳ اعلام شده اما این زمان بندی قطعی نیست.


طی این مأموریت ۱۲ روزه آنها با فضانوردان ساکن ایستگاه فضایی بین المللی شامل "پیوتر دوبروف"(Pyotr Dubrov) و "آنتون شکاپلروف"(Anton Shkaplerov) فضانوردان روسکاسموس، "مارک ونده هی"(Mark Vande Hei) فضانورد ناسا، "ماتیاس ماورر"(Matthias Maurer) فضانورد آژانس فضایی اروپا، "توماس مارشبرن"(Thomas Marshburn)، "راجا چاری"(Raja Chari) و "کایلا بارون"(Kayla Barron) فضانوردان ناسا ملاقات کردند.
منبع:

1400/09/29
10:04:31
0.0 از 5
815
تگهای خبر: اینستاگرام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود