آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

بی دانلود: آخرین مهلت ارسال طرح به دوازدهمین دوره جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف اعلام گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توانسته است طی ۱۱ دوره نقشی مهم در معرفی کسب و کارهای نوپا به سرمایه گذاران ایفا نماید.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف در جهت ایجاد عرصه ای مناسب برای معرفی و عرضه دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان دانشگاه ها، کارآفرینان و صاحبان ایده به منظور تجاری سازی ایده های برتر در حوزه های مختلف برگزار می گردد.
این جشنواره با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور بعنوان معدنی سرشار و غنی از نیروی انسانی به شمار می آید و موجبات تولید ارزش و ثروت ملی را فراهم می نماید.
همینطور با فراهم کردن ابزارها و شرایط مناسب جهت بهره گیری از دانش و تخصص متخصصان در راه اندازی و توسعه کسب و کار، فرصتی بوجود آورده است تا صاحبان طرح ها، صنایع و سرمایه گذاران با ریسک های کمتری در راه رشد مواجه شوند.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار علاوه بر ایجاد فرصتی مغتنم برای معرفی و مانور کارآفرینان در حوزه های مختلف، امکان برقراری ارتباط هدفمند را میان صاحبان طرح ها و استارتاپ ها با سرمایه گذاران و صنعت گران فراهم می آورد.
در خلال مراحل این جشنواره، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب و کار و تمرین عملی آنها بر اساس ایده ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود جهت عرضه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می نمایند.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ اول بهمن ۱۴۰۰ طرح های پیشنهادی خویش را ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس vccup.sharif.ir رجوع کنند.
به نقل از دانشگاه شریف، اختتامیه این جشنواره بعد از برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی- منتورینگ و انجام مراحل داوری در بهار ۱۴۰۱ برگزار می شود.
منبع:

1400/10/18
21:03:07
0.0 از 5
532
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود