تزریق بیتکوین به دی ان ای یک موش!

تزریق بیتکوین به دی ان ای یک موش!

یک ˮسازمان غیر متمرکز مستقلˮ(DAO) اعلام نموده می تواند بیتکوین را از راه یک ویروس اصلاح شده ژنتیکی به دی ان ای یک موش تزریق کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، یک سازمان غیر متمرکز مستقل جدید به نام "بیت ماوس دائو"(BitMouseDAO) ادعا نمود می تواند یک موش را مهندسی ژنتیکی کند تا یک بیتکوین را درون آن قرار دهد و ارزش آنرا همراه با ارزش این ارز دیجیتال افزایش دهد.
یکی از سرمایه گذاران این پروژه می گوید این یک ایده دیوانه وار است.
سازمان غیرمتمرکز مستقل یک سازمان مستقل دیجیتالی است که با کار غیرمتمرکز به صورتی برای کارهای تبلیغی و انتفاعی و صندوق ذخیره ارزی که فاقد هیئت مدیره و ساختار مدیریت متعارف است، سرمایه گذاری می نماید.
راه اندازی یک سازمان غیرمتمرکز مستقل برای دستیابی به چیزی بزرگ و دیوانه کننده قبلاً دیده شده است، اما "بیت ماوس دائو" یک سطح جدید است.
مانند سایر سازمان های غیر متمرکز مستقل، هویت سازندگان اصلی این سازمان غیرمتمرکز مستقل نیز پنهان است، اما می توان حدس زد که یک دانشجوی زیست شناسی مولکولی باشد که علاقه زیادی به هنر رمزنگاری دارد.
همانطور که در سایت این سازمان ذکر شده است، الهام بخش این کار، یک خرگوش زنده است که از نظر ژنتیکی اصلاح شده است تا پروتئین فلورسنت سبز منتشر کند.
سازندگان "بیت ماوس" می خواهند از یک کلید خصوصی برای خرید بیتکوین استفاده کنند و سپس آنرا با بهره گیری از بلوک های سازنده دی ان ای شامل A، T، G، C باردیگر کدگذاری کنند و این کد را درون آن موش قرار دهند.
ارزش این موش همراه با بازارهای بیتکوین در نوسان خواهد بود و ممکنست ارزش آن تا ۱۰ سال دیگر به ۱۰۰ میلیون دلار یا بطور کلی به صفر برسد. از آنجا که این موش دارای فرزندانی خواهد شد، آن فرزندان نیز حامل آن کلید خصوصی خواهند بود که به اندازه "بیت ماوس" باارزش خواهند بود.
این سازمان می خواهد توکن های غیرقابل تعویض(NFT) از "بیت ماوس" اصلی و فرزندان آن بسازد که به بالاترین قیمت پیشنهادی به حراج گذاشته خواهد شد و برای کسانی که اکنون از این پروژه حمایت می کنند، درآمد بوجود آورد.
جالب اینجاست که این سازمان همین طور آگاه است که قرار دادن یک توالی ژنتیکی ممکنست اتفاق نیفتد و یک برنامه پشتیبان برای تزریق یک ویروس غیرکشنده به این موش دارد که یک کپی رمزگذاری شده از کلید خصوصی را حمل می کند. سازنده برای انجام همه این کارها و شروع این پروژه به بودجه زیادی نیاز دارد، اما متأسفانه تا حالا تنها سه حامی دارد و فقط کمی بیش از ۰.۰۲ رمزارز اتریوم به آن اهدا شده است.
سازندگان "بیت ماوس" می گویند پروژه آنها فقط خلق یک اثر هنری متفاوت می باشد و نه ساختن یک هیولای زیست شیمیایی. با این وجود، باتوجه به وضعیت فعلی بودجه جمع آوری شده، آنها ممکنست اصلا نتوانند چیزی بسازند.
منبع:

1400/11/13
22:52:23
0.0 از 5
852
تگهای خبر: پروژه , دانشجو , دیجیتال , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود