دانشگاه تهران میزبان بزرگترین گردهمایی مدیران منابع انسانی کشور

دانشگاه تهران میزبان بزرگترین گردهمایی مدیران منابع انسانی کشور

بی دانلود: ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی بعنوان بزرگترین رویداد حوزه منابع انسانی کشور بصورت آنلاین و با مشارکت بیش از یک هزار نفر از مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی، 19 و 20 بهمن ماه 1400 انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر آرین قلی پور، دبیر علمی ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی، اظهار داشت: در این کنفرانس دو روزه بیش از ۴۰ نفر از اساتید و متخصصین حوزه منابع انسانی کشور به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت و آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت منابع انسانی بررسی و ارائه خواهد شد.
عضو هیئت علمی گروه مدیریت دولتی دانشگاه تهران در تشریح با اهمیت ترین عناوینی که در این رویداد دو روزه ارائه خواهد شد، به انسان گرایی بعنوان راهبرد تعالی سازمان در عصر دیجیتال، توسعه فرهنگ دیجیتال در سازمان ها، تحلیلی بر استانداردهای جهانی کانون های ارزیابی و توسعه، عملگرایی سازمانی، مدیریت منابع انسانی برندمحور و … اشاره نمود.
مهرداد شرافت، دبیر اجرائی ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی نیز در این زمینه اظهار داشت: این رویداد دو روزه بصورت آنلاین برگزار می گردد و چهار سالن همزمان به برگزاری و حضور سخنرانان اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: همین طور در مراسم اختتامیه این کنفرانس، نتایج پنجمین ارزیابی ملی جایزه مدیریت منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰ اعلام خواهد شد. در این جایزه بعد از گذراندن شرکتها و سازمان های مختلف از ارزیابی های انجام شده، تعداد ۴۴ شرکت جهت مشارکت در پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی به کمیته ارزیابی نهایی معرفی شده اند.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، برنامه کامل کنفرانس شامل سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی بوسیله وب سایت این رویداد به آدرس https: //hrmconf.ir دردسترس است.

منبع:

1400/11/14
23:47:59
0.0 از 5
854
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود