با حكم وزیر علوم؛

دبیر و رییس شورای علمی جشنواره بین المللی فارابی عرضه شدند

دبیر و رییس شورای علمی جشنواره بین المللی فارابی عرضه شدند

بی دانلود: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر عبدالحسین کلانتری؛ معاون فرهنگی و اجتماع وزارت علوم را بعنوان دبیر و دکتر مهدی عباس زاده را بعنوان رییس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در متن حکم انتصاب دکتر محمدعلی زلفی گل خطاب به دکتر عبدالحسن کلانتری آمده است: "با سلام و احترام، نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی و برمبنای ماده ۷ بخشنامه جشنواره بین المللی فارابی، به سبب این حکم به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق بیش از پیش شما را در ارتقاء حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم."
به نقل از وزارت علوم، در متن انتصاب دکتر مهدی عباس زاده نیز آمده است: "با سلام و احترام، باتوجه به سوابق علمی تعهد شایستگی جنابعالی و برمبنای تبصره ۱ ماده ۷ بخشنامه جشنواره بین المللی فارابی و پیشنهاد دبیر محترم جشنواره، به سبب این حکم به سمت دبیر شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید.
باتوجه به نقش اساسی شورای علمی در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می رود که آثار فاخر دریافت شده را به دقت بررسی و به جامعه علوم انسانی کشور معرفی شود. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق بیش از پیش شما را در ارتقای حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم."
جشنواره بین المللی فارابی برای تجلیل از آثار پژوهشی در زمینه علوم انسانی و اسلامی برگزار می گردد و همچون اهداف آن می توان به تمهید و تقویت زمینه های مساعد، توجه بلیغ به ضرورت تولید دانش درخور نیازهای بومی جامعه پیشرو اسلامی و ایجاد ظرفیت های انگیزشی و حمایتی اقبال به پژوهش و نوآوری اشاره نمود.

منبع:

1400/11/25
09:24:03
0.0 از 5
562
تگهای خبر: تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود