فراخوان ثبت نام در نشست تخصصی ستاد نانو برای اساتید و دانشجویان خارج از کشور

فراخوان ثبت نام در نشست تخصصی ستاد نانو برای اساتید و دانشجویان خارج از کشور

بی دانلود: در سلسله نشستهای تخصصی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اموردانشجویان ایرانی خارج از کشور ویژه‌ی اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور نشست تخصصی با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در تاریخ 30 بهمن ماه جاری انجام می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در راستای معرفی ظرفیت های علمی و فناوری کشور و با هدف هم اندیشی و هم افزایی فکری و تجربی نیروهای علمی داخل و خارج از کشور ادامه‌ی سلسله نشست های تخصصی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اموردانشجویان ایرانی خارج از کشور با عنوان «شنبه گفت» در بعضی مراکز علمی و اجرائی کشور برگزار می گردد تا ضمن فراهم کردن زمینه آشنایی با مهم ترین مراکز علمی و اجرائی ایران، امکان تعامل و بهره گیری از دانش و تجربه ایشان در تعریف پروژه های علمی مشترک در امتداد پیشبرد اهداف این مراکز فراهم آورده شود.
در همین راستا و با هماهنگی های به عمل آمده با «ستاد توسعه فناوری نانو»، این جلسه، به معرفی و بازدید از این مجموعه اختصاص یافته است که از ساعت ۱۰ بامداد الی ۱۴ روز شنبه مورخ ۷ اسفند ۱۴۰۰ و با حضور و سخنرانی دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه ویژه فناوری نانو برگزار می شود.
بنا بر اعلام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اموردانشجویان ایرانی خارج از کشور، علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به وب سایت www.nahadiran.ir نسبت به ثبت نام جهت شرکت در این برنامه اقدام نمایند.
مجموع زمان حضور در نشست و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ستاد توسعه ی فناوری نانو حدود ۱۸۰ دقیقه طول خواهد کشید. نشست هم اندیشی با حضور دکتر سعید سرکار برگزار می شود که در آن هر یک از مدعوین تجربیات، نظرات و پیشنهادهای خودرا درباب کارهای ستاد با مسئولین و دیگر شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت.
این برنامه در صورتی قابل اجرا خواهد بود که تعداد متقاضیان شرکت در آن به حد نصاب برسد، همین طور در صورت افزایش متقاضیان بیش از اندازه نصاب، اولویت پذیرش برمبنای زمان ثبت نام، رشته تحصیلی، کشور محل تحصیل و وضعیت دانشجویی یا فارغ التحصیلی (با انتخاب دبیرخانه نهاد) تعیین خواهد شد.
سخنرانی ها و مباحث مطرح شده در نشست مذکور، ضبط و در نهایت در قالب گزارش تصویری منتشر و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. طبق هماهنگی های انجام گرفته، شرکت کنندگان در این برنامه، بعد از برگزاری بازدید و هم اندیشی و اقامه نماز ظهر و عصر، برای صرف ناهار، میهمان ستاد توسعه فناوری نانو خواهند بود.
تاکید می شود که امکان حضور در این برنامه، فقط برای کسانی مقدور است که حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه جاری در صفحه ویژه برگزاری این برنامه ثبت نام کرده باشند و پس از آنجائیکه ورود به محوطه ستاد، بدون هماهنگی قبلی مقدور نیست و بایستی حتما از قبل برنامه ریزی شود، از پذیرش افرادی که در سامانه مربوطه ثبت نام نکرده باشند، معذور خواهیم بود. افرادی که به هر علت امکان حضور در برنامه را ندارند، می توانند سؤالات یا مطالبشان را بوسیله گروه واتساپ https: //chat.whatsapp.com/ChGxFI671JM2cWxgFXdSn4 ویژه این جلسه در اختیار ادمین قرار دهند تا به نمایندگی از ایشان در نشست مطرح شود و پاسخ دکتر سرکار به ایشان منعکس شود.
منبع:

1400/11/28
19:36:38
0.0 از 5
631
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود