رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد، زمینه ساز تولید دانش بنیانی

رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد، زمینه ساز تولید دانش بنیانی

به گزارش بی دانلود معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: ثبت نام بیش از هشت هزار تیم در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، زمینه ساز تولید دانش بنیانی است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی با اشاره به برگزاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد ماه امسال، اظهار داشت: رویداد ملی گام دوم دانشگاه با هدف ایجاد بستری جهت ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش بنیانی و فرصتی برای اشتغال آفرینی دانشجویان دانشگاه در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد: طی چهار ماه گذشته، بیش از ۵۰۰ برنامه فناورانه در امتداد رویداد ملی گام دوم در واحدهای دانشگاهی برگزار شده و حدود ۲۰ هزار دانشجو و عضو هیات علمی از این رویداد استقبال کرده اند. از این تعداد، هشت هزار و ۱۶۱ تیم در سامانه رویداد ثبت نام شده اند که در نهایت سه هزار تیم توسط دبیرخانه رویداد انتخاب شده و برای حضور در رویداد ملی گام دوم معرفی خواهند شد.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: تعداد ثبت نامی ها در بخش گروه های پژوهشی و زیرساخت ۳۵۴۶ و در بخش ایده و استارتاپ و شرکت های فناور و خلاق ۴۶۱۵ تیم است. برای تمامی تیم های ثبت نام شده به طور هماهنگ یک مدل شناسنامه تهیه و در اردیبهشت ماه دوره های توانمندسازی برای منتخبین رویداد انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر دهقانی فیروزآبادی در آخر اشاره کرد: رویداد ملی گام دوم دانشگاه فرصتی است تا تیم های راه یافته به این رویداد، ایده های فناروانه و محصولات دانش بنیانی خودرا به بزرگترین صنایع کشور، صندوق های سرمایه گذاری، شتاب دهنده های خصوصی و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه جهت جذب تسهیلات و سرمایه گذاری عرضه کنند.
منبع:

1401/01/07
21:53:48
0.0 از 5
533
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود