ستاری خبر داد؛

نهایی شدن برنامه های حوزه دانش بنیان ها تا اختتام فروردین

نهایی شدن برنامه های حوزه دانش بنیان ها تا اختتام فروردین

بی دانلود: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از نهایی کردن برنامه های حوزه دانش بنیان در امتداد تحقق شعار سال تا اختتام فروردین ماه آگاهی داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، امروز چهارشنبه ۱۰ فروردین دکتر محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور از پارک فناوری پردیس بازدید کرد و از نزدیک با شرکت های فناور و دانش بنیان عضو پارک دیدار گفت و گو کرد.
در این بازدید دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور با ابراز امیدواری از این که امسال سال خوبی برای توسعه شرکت های دانش بنیان باشد، اظهار داشت: باتوجه به شعار سال، امسال از آن فرصت های استثنایی است که در اختیار این حوزه قرار گرفته است.
ستاری اضافه کرد: برمبنای تفاهمی که در دولت داریم و امروز هم در جلسه هیئت دولت تاکید شد این است که معاونت علمی با وزارتخانه های اصلی اقتصادی کشور، برنامه های حوزه دانش بنیان ها تا اختتام فروردین ماه سال جاری نهایی نماییم و در دولت به تصویب برسانیم.
زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این بازدید اظهار نمود: عمده ترین کار ما در سال جدید، ایجاد شرایطی است که افراد صاحب ایده، فرصتی برایشان ایجاد شود که بتوانند ایده خودشان را در میدان عمل و آزمایش وارد کنند و امیدواریم شرایط تبدیل شدن ایده ها به محصول نیز فراهم گردد.
وی افزود: در امتداد این ایده تلاش می نماییم در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، شتابدهنده ها مستقر شوند و تسهیلات به آنها دهیم تا این موسسات بتوانند افراد صاحب ایده را جذب کنند و شرایطی ایجاد کنند که ایده های آنها در راه تبدیل شدن به تولید قرار گیرد و در نهایت به شرکت های دانش بنیان تبدیل شوند.
وی ابراز امیدواری کرد که تمامی امکانات کشور در امتداد علم، فناوری و نوآوری و اشتغال آفرینی، بسیج شوند.
منبع:

1401/01/11
13:24:50
0.0 از 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود