مهلت ارسال آثار به همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری

مهلت ارسال آثار به همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری

به گزارش بی دانلود همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری با شعار «مالکیت فکری و جوانان: نوآوری برای آینده» و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، توسعه فرهنگ مالکیت فکری و افزایش آگاهی از حقوق مالکیت فکری و معاهدات بین المللی نقشی کلیدی در موفقیت شرکت ها در شناسایی و حفاظت این دارایی های پرارزش دارد. در همین راستا صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، همایش ملی گرامیداشت روز جهانی مالکیت فکری را با شعار «مالکیت فکری و جوانان: نوآوری برای آینده» برگزار می نماید. جامعه هدف این همایش در سه بخش دانش آموزان، مخترعان جوان (۱۵ تا ۲۴ سال) و محققان، اساتید و دانشجویان است.

بر مبنای فراخوان انتشار یافته، علاقه مندان می توانند آثار و مقالات خویش را مطابق با موضوعات اعلام شده ذیل، به پست الکترونیک دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
موضوعات بخش دانش آموزان در چارچوب انشاء، نقاشی، فیلم یا انیمیشن شامل موارد زیر است:
- یکی از شخصیت های داستان، مخترع باشد
- فرایند خلق ایده بوسیله ی یک نوجوان
- مبحث اثر یکی از مصادیق مالکیت فکری باشد
- راهکارهای خلاقانه برای حل مسائل روزمره در مدرسه یا خانه
- اختراعاتی که مشکل بزرگی را حل می کند
- معایب استفاده از کالاهای تقلبی
- ابزارهای خلاقانه برای مسائل آموزشی
- پیشنهاد سرگرمی های آموزشی خلاقانه
- حفاظت کردن از ایده های خلاقانه
علاقه مندان می توانند آثار و مقالات خویش را همراه با مشخصات فردی، حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه همایش به آدرس ipday2022@ssaa.ir ارسال نمایند.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، بر طبق این فراخوان، همینطور مخترعان جوان ۱۵ تا ۲۴ ساله که طی سالهای ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ موفق به ثبت اختراع شده اند، می توانند مستندات در ارتباط با موفقیت در تجاری سازی اختراع یا ساخت محصول نهایی را حداکثر تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ با عنوان patent به پست الکترونیک دبیرخانه به نشانی ipday2022patent@ssaa.ir ارسال نمایند.
اساتید، دانشجویان و محققان نیز می توانند آثار و مقالات خود در حوزه های «مالکیت فکری و استارت آپ ها»، «معیارهای احراز تشابه در علایم تجاری»، «ضمانت اجرایی علایم تجاری احتکار شده»، «حمایت از علایم معروف و مشهور در قوانین و رویه قضایی کشورها» و «چالش ها و راه کارهای پیشگیری از تبدیل علایم تجاری به اسم عام» را حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با عنوان paper به پست الکترونیک دبیرخانه به نشانی ipday2022patent@ssaa.ir ارسال نمایند.
منبع:

1401/01/13
13:03:30
0.0 از 5
768
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود