سازمان زمین شناسی در سال جاری اجرایی می كند

برون سپاری پروژه های تحول زمین شناسی با حجم ۵ هزار میلیاردریالی

برون سپاری پروژه های تحول زمین شناسی با حجم ۵ هزار میلیاردریالی

به گزارش بی دانلود مدیرکل دفتر برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و بودجه سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور اعلام نمود: حجم برون سپاری خدمات موردنیاز در اجرای پروژه تحول زمین شناسی و اکتشافات معدنی امسال بیش از 5 هزار میلیاردریال است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، رضا جدیدی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با طراحی و اجرای بزرگ پروژه تحول زمین شناسی و اکتشاف ذخایر معدنی توسط سازمان زمین شناسی و تخصیص منابع مورد نیاز، حجم برون سپاری خدمات مورد نیاز اجرای این پروژه بیش از ۵۰۰۰ میلیاردریال امسال است.
جدیدی اشاره کرد: با طراحی و برنامه ریزی های انجام شده مقرر است تا ضمن بهره گیری از توان متخصصان سازمان زمین شناسی، از ظرفیت مجموعه های دانش بنیان، مهندسان مشاور و نخبگان حوزه علوم زمین و اکتشافات معدنی جهت انجام خدمات در طرح تحول استفاده گردد.
وی اشاره کرد: باتوجه به پیش بینی و تحقق منابع مالی مورد نیاز انتظار داریم امسال بیش از ۵۰۰۰ میلیاردریال برای مشارکت و حضور مجموعه های یاد شده به طور دقیق و هدفمند هزینه شود.
به نقل از روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، بگفته مدیرکل دفتر برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و بودجه سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، تهیه نقشه های زمین شناسی، زمین شناسی اقتصادی، اکتشافات ژئوشیمیایی، نقشه های زمین شناسی مهندسی و مخاطرات طبیعی زمین در مقیاس یک پنجاه هزارم، عملیات برداشت ژئوفیزیک هوایی، حفاری شناسایی اکتشافی، آنالیز نمونه های زمین شناسی و اکتشافی و همین طور زیرساخت های فناوری و امنیت اطلاعات را همچون عناوین برون سپاری خدمات مورد نیاز سازمان زمین شناسی در بزرگ پروژه تحول ذکر کرد.
وی اشاره کرد: نخستین دوره انتشار فراخوان همکاری مجموعه های دانش بنیان، مهندسان مشاور و پیمانکاران در ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود که در تلاش هستیم در مدت زمان کوتاه و بعد از طی تشریفات قانونی انتخاب مشاوران و پیمانکاران، شاهد اجرائی شدن قراردادها و تحقق زیربرنامه های طراحی شده در بزرگ پروژه تحول زمین‎شناسی و اکتشاف ذخایر معدنی کشور باشیم.
منبع:

1401/01/15
10:10:45
0.0 از 5
847
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود