عرضه سرویسهای تعاملی مبتنی بر هوش مصنوعی به زبان فارسی

عرضه سرویسهای تعاملی مبتنی بر هوش مصنوعی به زبان فارسی

بی دانلود: محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان نرم افزاری را برای عرضه خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی به زبان فارسی عرضه کردند.


حمیدرضا قدمنان، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به طراحی و ساخت محصولی به نام دستیار هوشمند، اظهار داشت: این محصول برای عموم مردم ساخته شده و با استفاده از این خدمت در آینده مردم قادر خواهند بود که با دستگاه ها و سیستم های خود به زبان فارسی سخن بگویند.
وی اظهار نمود: این سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی به سادگی می تواند با دستگاه هایی چون گوشی همراه، لپ تاب و سایر دستگاه ها دستورهای فارسی، ارسال نماید و همانند یک منشی است که در اختیار همه کاربرها قرار می گیرد و دستورات صادر شده را اجرایی می کند.
قدمنان، این سرویس را یک سرویس تعاملی دانست و خاطرنشان کرد: این سرویس یک نرم افزار هوشمند است که قادر به سخن گفتن است و قابلیت گفتگو را دارد. این نرم افزار می تواند بر روی سخت افزارهای دیگر نصب شود و خدمات مورد نیاز کاربران را عرضه نماید.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با تکیه بر این که هم اکنون این نرم افزار بر روی گوشی همراه قابل نصب است، اظهار نمود: در آینده نزدیک این نرم افزار بر روی کلیه دستگاه ها قابل نصب خواهد بود.
وی افزود: این نرم افزار هم اکنون قادر به عرضه ۱۰ خدمت است که همچون آن میتوان به اعلام ساعت، آب و هوا، تماس با مخاطبان، ارسال پیام، برنامه روزانه و عرضه آخرین اخبار اشاره نمود.
قدمنان تصریح کرد: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده خدماتی چون عرضه فیلم به مخاطبان، مسیریابی، خرید آنلاین و تراکنش مالی به این نرم افزار اضافه خواهد شد.
مجری طرح با اشاره به اینکه نمونه اولیه این نرم افزار برای دانلود در کافه بازار بارگذاری شده است، تصریح کرد: برنامه داریم که در جهت توسعه این محصول اقدام نماییم.
به نقل از ایشان، این نرم افزار همانند یک انسان با کاربران تعامل دارد و تنها محدود به عرضه خدمات نمی گردد، بلکه میتوان با آن گفتگو کرد.
منبع:

1401/01/20
11:45:15
0.0 از 5
679
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود