حضور ۴۰۰ شرکت و استارت آپ در اینوتکس ۲۰۲۲

حضور ۴۰۰ شرکت و استارت آپ در اینوتکس ۲۰۲۲

به گزارش بی دانلود دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری از حضور حدود 400 شرکت و استارت آپ در اینوتکس 2022 آگاهی داد و اظهار داشت: در حاشیه این رویداد از بالاترین های رویداد کنز تقدیر می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، سجاد عباسی فشمی اظهار داشت: فضای ارائه غرفه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، نسبت به سالهای قبل بالا رفته و باتوجه به استقبال خوب شرکتها و استارت آپ های متقاضی ظرفیت ثبت نام برای دریافت غرفه تکمیل شده است.
وی با اعلان اینکه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در فضایی به وسعت ۵ هزار متر و حضور حدود ۴۰۰ شرکت دانش بنیان و صنعتی داخلی برگزار می شود، اظهار نمود: نمایشگاه امسال با استقبال صنایع بزرگ کشور همراه بوده تا در کنار استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان برای برطرف نمودن نیازهای فناورانه خود در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ حضور داشته باشند. دراین زمینه با برگزاری ریورس پیچ، صنایع بزرگ و فعال کشور در طول چهار روز برگزاری اینوتکس به معرفی نیازهای فناوری خود به استارت آپ ها، شرکتهای دانش بنیان و مخترعین خواهند پرداخت.
دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با اشاره به تفاوت دیگر اینوتکس ۲۰۲۲ با دوره های گذشته، اظهار داشت: امسال برخلاف سال قبل که دو استیج برگزار شد، شاهد برگزاری سه رویداد استیج خواهیم بود. یک استیج با موضوعات عمومی کسب و کاری در زمینه فناوری، دیگری با موضوعات تخصصی بررسی ترندهای آینده تکنولوژی و سومین استیج نیز موضوع بررسی حکمرانی فناورانه در زمینه دانش بنیان خواهد بود.
فشمی، برگزاری پنل و گفت و گو با هدف فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان شامل موضوعات بررسی موضوعات اقتصادی، محیط زیست و توسعه پایدار، مسئولیت اجتماعی کسب وکارها، چالش های اکوسیستم نوآوری، رهبری و ایجاد تغییر در پارادایم های ذهنی را از محتواهای این استیج ها دانست و اضافه کرد: همین طور رویداد "جینو" که در رابطه با بازی سازها و گیمرها است، بعنوان یکی از بخش های جذاب اینوتکس ۲۲ است که در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه برنامه های متنوعی خواهد داشت.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بگفته وی در اختتامیه اینوتکس رویداد کنز برگزار می گردد و طی آن به پژوهشگران جوان کشورهای اسلامی جوایزی اهدا خواهد شد.
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ از روز سه شنبه، ۲۰ اردیبهشت تا جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.1401/02/06
23:24:27
0.0 از 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود