ربات هایی که مواد غذایی را به مشتریان می رسانند

ربات هایی که مواد غذایی را به مشتریان می رسانند

به گزارش بی دانلود شرکت تاکسی اینترنتی «اوبر» از خدمت جدید ارسال و تحویل مواد غذایی با استفاده از ربات های خودکار و چهارچرخ به در خانه مشتریان اطلاع داد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی روزنامه دیلی میل، اوبر اعلام نمود: ما با همکاری فناوری دستیار صوتی گوگل (Google Assistant) این خدمت جدید را عرضه می دهیم؛ ازاین رو مشتریان می توانند تنها با استفاده از این مولفه گوشیهای هوشمند خود، مواد غذایی و دیگر خوراکی ها و اقلام مورد نیاز خویش را از راه اوبر ایتس (Uber Eats) سفارش دهند.
سفارش صوتی مواد غذایی به زبان انگلیسی تا تابستان جاری ممکن می شود و بقیه زبان ها هم به سرعت به این خدمت اضافه خواهند شد. سرویس سفارش مواد غذایی اوبر حالا در استادیوم ها در شهرهای لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن، هیوستون، سن خوزه آمریکا و رنه فرانسه فعال است.


این خدمت نرم افزاری اوبر از اطلاعات دقیق موقعیت مکانی مشتری استفاده می کند؛ ازاین رو می تواند جای او را در یک استادیوم به خوبی تشخیص دهد و فرد دیگر نیازی ندارد برای خرید مواد غذایی صندلی خویش را ترک کند و در صف های طولانی معطل شود.
اوبر از مدت ها قبل سرمایه گذاری روی ربات ها را شروع کرده و اولین ربات ها را سال ۲۰۱۸ معرفی نمود. اوبر می خواهد سرویس حمل و نقل رباتی را هم سال آینده در شهر لاس وگاس راه اندازی کند.


منبع:

1401/02/29
14:01:00
0.0 از 5
691
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود