رییس دانشگاه آزاد مطرح كرد

رویداد ملی عصر امید، فرصتی برای شناسایی استعدادها

رویداد ملی عصر امید، فرصتی برای شناسایی استعدادها

به گزارش بی دانلود رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: رویداد ملی عصر امید فرصتی بود که مدیران در تک تک شهرها به دنبال استعداد باشند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی امروز در جشنواره فرهیختگان که همزمان با اختتامیه رویداد ملی عصر امید در محل مصلای تهران درحال برگزاری است، اظهار نمود: رویداد ملی عصر امید نشان داد که جوانان این کشور که همت بالایی برای ارتقای ایران اسلامی دارند، تک تک ایده هایی که در جشنواره عرضه شد، باید از جانب مدیران واحدها پیگیری شوند تا به لحاظ مالی مورد حمایت قرار گیرند.
وی افزود: این سرزمین معدن سرمایه انسانی و سرمایه ملی است و ما مدیران باید خادم، تلاشگر و پیونددهنده این سرمایه ها باشیم و فقط و فقط میدان خدمت در این کشور را ببینیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص افزود: این سرمایه ها به دنبال مدرک نیستند، بلکه به دنبال آینده سازی هستند رویداد ملی عصر امید فرصتی بود تا دانشجویان خودشان را بشناسند.
طهرانچی خطاب به مدیران دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: خداوند عرصه ای را به شما نمایاند که باید در تک تک شهرها به دنبال استعداد باشیم و آنها را به منصه ظهور برسانید و ایده ها را به بازار برسانید تا فقط ایده ها برای نمایش نباشند.
وی خاطرنشان کرد: دیگر، خروجی شما به تعداد فارغ التحصیلان شما نیست، بلکه به تعداد شرکتهای دانش بنیانی است که می توانید از دانشجویان خود شکل دهید، ازاین رو مقاله دیگر کافی نیست و مقاله خودش باید آغازگر کاری بزرگتر باشد. بعد از این به بعد اینکه چه تعداد ایده آرایی داریم، برای ما مهم می باشد نه صرفاً ایده.
منبع:

1401/03/12
10:50:25
0.0 از 5
589
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود