در نامه ای صورت گرفت

قدردانی مدیران خانه های خلاق و نوآوری کشور از رهبر انقلاب

قدردانی مدیران خانه های خلاق و نوآوری کشور از رهبر انقلاب

به گزارش بی دانلود مدیران خانه های خلاق و نوآوری سراسر کشور در نامه ای به رهبر انقلاب، از حمایت ها و تأکیدات ایشان در توجه به شرکتهای دانش بنیان صنایع خلاق و فناوری های نرم قدردانی کردند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در متن نامه فعالان خانه های خلاق و نوآوری به مقام معظم رهبری آمده است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
در جمهوری اسلامی ایران، هر کجا که کار می کنید، آنجا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید همه ی کارها به شما متوجه می شود. بایستی با این روحیه کار و کوشش کرد. در این صورت خداوند متعال به کارتان برکت می دهد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
محضر مبارک حضرت آیت العظمی خامنه ای (مدظله) رهبر فرزانه انقلاب اسلامی
سلام علیکم
بیانات حکیمانه حضرتعالی در سخنرانی نوروزی سال جاری خطاب به مسؤولین و ملت ایران در ترسیم نقشه راه رشد و اصلاح امور اقتصادی، فصل الخطابی برای تصمیم سازان اکوسیستم صنایع خلاق و اقتصاد دانش بنیان کشور است. همینطور دستور معظم له در پاسخ به نامه معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهوری برای درخواست همسو شدن قوای سه گانه و نهادهای حاکمیت برای «توسعه صنایع و شرکتهای خلاق» در جهت تحقق شعار سال ۱۴۰۱ «سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» و لطف محبت حضرتعالی در هامش این نامه «به مسؤلان ذیربط در اینباره تاکید شود» مایه دلگرمی و امید آفرینی فرزندان حضرتعالی، در خط مقدم فناوری نوآوری و صنایع خلاق ایران شد.
در پاسخ به عنایت ویژه معظم له به توسعه صنایع و شرکتهای خلاق و فناوری های نرم و فرهنگی، به استحضار می رساند «خانه های خلاق و نوآوری ایران» بعنوان بستر توسعه و عرضه خدمات به فعالان صنایع خلاق و فرهنگی، آمادگی خویش را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری اعلام می داریم.
ایران اسلامی با برخورداری از ظرفیت های عظیم ملموس اقتصادی، اجتماعی و ناملموس فرهنگی و ارزشی، شایسته جایگاه بزرگتری از بازار ۲۷۰۰ میلیارد دلاری صنایع خلاق جهان است. علاوه بر این، خانه های خلاق و نوآوری کشور در کنار ۱۶۰۰ شرکت خلاق در پرتو بصیرت مقام معظم رهبری می توانند بر ادبیات نوین اقتصاد خلاق در ابعاد ملی و بین المللی مؤثر بوده و در بستر تعامل با کشورهای جهان اسلام و محور مقاومت، نهادهای مالی و صنعتی پرارزش وپایداری باشند و بعنوان درگاه کشف استعداد جوانان نخبه و خلاق و زیرساخت تاسیس شرکتهای دانش بنیان و خلاق رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص افزایش صد در صدی ظرفیت های فعلی دانش بنیان کشور در سال ۱۴۰۱ را عملی کنند.
در انتها ضمن سپاسگزاری از توجه ویژه حضرتعالی به مبحث صنایع و شرکتهای خلاق و فناوری های نرم و فرهنگی بعنوان پیشران توسعه و اقتصاد دانش بنیان، استدعا داریم ما را از رهنمودهای مستمر خود در راه توسعه بهره مند فرمائید.
اعتقاد داریم امروز نیاز ما به باهم بودن از همیشه بیشتر است، به فضل پروردگار و با هدایت معظم له از این پیچ حساس تاریخی عبور خواهیم کرد، چونکه هر چند « منابع محدود، اما خلاقیت نامحدود» و آینده روشن است."
منبع:

1401/03/27
13:58:13
0.0 از 5
576
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود