عرضه تازه های نقشه برداری مغز در بزرگترین رویداد علمی کشور

عرضه تازه های نقشه برداری مغز در بزرگترین رویداد علمی کشور

ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران بعنوان بزرگترین رویداد نقشه برداری مغز کشور به صورت مجازی و حضوری از ۱۵ تیر ماه شروع به کار می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران (ISBM2022) بعنوان بزرگ ترین رویداد نقشه برداری مغز کشور با هدف عرضه به روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه، ترویج و معرفی تکنولوژی های برتر و مرتبط روز جهان با این حوزه از ۱۵ تا ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ توسط لابراتوار ملی نقشه برداری مغز برگزار می گردد.
در این رویداد بیشتر از ۱۰ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای مختلف آخرین و به روزترین دستاوردهای خویش را عرضه خواهند داد و علاقه مندان می توانند در هر کجای کشور به صورت مجازی از این مباحث استفاده کنند.
از برنامه های جانبی بزرگ ترین رویداد نقشه برداری مغز کشور میتوان به پنج پنل که هر کدام با یک مبحث از این علم است و در آخرین روز سمپوزیوم به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود، اشاره نمود.
در این پنل ها بستری فراهم گشته است که شرکتهای فعال در حوزه نقشه برداری مغز بتوانند در چندین جلسه با نمایندگان انجمن های مختلف و در رابطه با حوزه کاری خود در جهت فعالیتهای مشترک بحث و تبادل نظر داشته باشند و از نتایج این نشست ها در جهت فعالیتهای دانش بنیان استفاده کنند.
در این رویداد ۶۰ مقاله دریافت و بعد از داوری، ۱۷ مقاله جهت عرضه به صورت شفاهی پذیرفته شد.
در اختتامیه این رویداد، برندگان مسابقات تحلیل داده های fNIRS با محوریت سیستم های واسط کامپیوتر و مغز، تحلیل داده های تصویربرداری تشدید مغناطیسی(MRI) با هدف کمک به تشخیص صحیح اختلال طیف اوتیسم، واسط مغز-رایانه با محوریت توجه شنیداری که به صورت ملی برگزار شده اند، اعلام و جوایز آنها اهدا می شود.
منبع:

1401/04/07
23:14:07
0.0 از 5
622
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود