آغاز ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی

آغاز ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی

دبیر ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از آغاز ثبت نام ششمین دوره این آزمون ویژه سازمان ها و شرکتهای صنعتی، تجاری و دانش بنیان کشور از امروز شنبه، ۱۸ تیر به مدت دو هفته اطلاع داد.به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، به نقل از دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی، محمدحسین قمری اظهار داشت: ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره برداری از ۲۵ هزار موقعیت شغلی در بیشتر از ۴۹۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان شروع شد و داوطلبان جهت شرکت در این آزمون می توانند با رفتن به سایت www.inre.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه مقرر است بیشتر از ۴۹۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان، نیروی انسانی موردنیاز خویش را از راه این آزمون تأمین کنند، اضافه کرد: در این دوره از آزمون بیشتر از ۲۵ هزار موقعیت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع شغل های موجود، به کارجویان قدرت انتخاب بیشتری می دهد. داوطلبان می توانند برای مشاهده جزئیات بیشتر، دفترچه راهنمای ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی را از سایت آزمون دریافت نمایند.

پیرو ابلاغیه اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاههای اجرایی، آزمون استخدام بخش خصوصی یکی از مبادی امتیازی استخدام در دولت بدون شرکت در آزمون استخدامی دولتی است.

بنابر اطلاعیه رسمی دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی، داوطلبان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی در ۹ دسته شغلی و ۲۳۲ عنوان شغلی برای استخدام در سازمان ها و شرکتهای صنعتی، تجاری و دانش بنیان آماده به کار می شوند. عناوین دسته های شغلی ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی به شرح ذیل است:

• دسته بازاریابی و فروش شامل مشاغل بازاریاب تلفنی، بازاریاب حضوری (ویزیتور)، تحلیل گر بازاریابی و ۱۵ شغل دیگر

• دسته سلامت شامل مشاغل امدادگر، بهیار و اپراتور کمک های اولیه، تکنسین آزمایشگاه، دامپزشک و ۶ شغل دیگر

• دسته فناوری اطلاعات شامل مشاغل برنامه نویس(C#).NET، برنامه نویس (VB)NET، کارشناس DevOps و ۳۴ شغل دیگر

• دسته فنی و اجرایی شامل مشاغل آبدارچی و نظافت چی، آمارگیر و پرسشگر، برق کار و ۱۳ شغل دیگر

• دسته کارشناسی و عرضه خدمات شامل مشاغل پژوهشگر، دستیار وکیل، راهنمای گردشگری (تور لیدر) و ۱۴ شغل دیگر

• دسته مالی، اداری و حقوقی شامل مشاغل اپراتور ارتباط با مشتری، انباردار، پاسخگوی تلفنی و ۲۱ شغل دیگر

• دسته مدیریتی شامل مشاغل عضو موظف هیئت مدیره، مدیر HSE، مدیر SEO و ۲۸ شغل دیگر

• دسته مهندسی شامل مشاغل مهندس عمران، مهندس برق، مهندس کامپیوتر-نرم افزار و ۵۱ شغل دیگر

• دسته هنر، رسانه و آموزش شامل مشاغل گرافیست، مشاور تحصیلی، مترجم/مدرس زبان انگلیسی و ۲۳ شغل دیگر

همچنین مطابق گزارش شبکه نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در دوره قبلی آزمون استخدام بخش خصوصی حدود ۱۳ هزار نفر از جانب سازمان ها و شرکتهای معتبر دعوت به کار شده اند و بیشتر از ۹۱ درصد افراد دارای حداقل سه شایستگی در آزمون قبلی موفق شده اند.

متقاضیان شرکت در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی می توانند از امروز شنبه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۱ از راه درگاه رسمی آزمون استخدام بخش خصوصی یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت حداکثر تا ۳۱ تیر در این آزمون ثبت نام کنند.

منبع:

1401/04/19
14:21:23
0.0 از 5
560
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود