با حكم ستاری؛

رئیس صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور انتخاب شد

رئیس صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور انتخاب شد

به گزارش بی دانلود معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، با صدور حکمی رئیس صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور را منصوب نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، علی محمد سلطانی ریاست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور را به عهده گرفت.
در حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری خطاب به سلطانی آمده است:
«با توجه به نقش صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور و در جهت صیانت از جایگاه علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران؛ پشتیبانی از علوم پایه و تحقیقات بنیادی جهت دار، تحقیقات کاربردی ناظر به نیازها و اولویت های کشور و تحقیقات علوم انسانی ناظر به کاربست تحقیقات ضروریست.
همینطور از راه این صندوق ارتباط و همکاری با سایر نهاهای حامی پژوهش در کشور، چابک سازی صندوق و افزایش سرعت عمل با حفظ کیفیت و اصول حرفه ای مدیریت پژوهش، ترویج علم و پژوهش و ایجاد ارتباط با جوامع تخصصی و عموم مردم و جلب نظر بخش خصوصی برای اجرای تحقیقات و نیازمحور از راه صندوق هم مدنظر است.
در این خصوص لازم است ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی با استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها، کلیه دانشگاه ها و مراکز پژوهشی نسبت به اجرای اسناد بالادستی کشور اقدام نمایید. توفیق جنابعالی را در این راه از درگاه خداوند منان خواستارم.»1401/04/23
13:31:22
0.0 از 5
572
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود