انتخاب طرح بیمارستان هوشمند پژوهشگر ایرانی در چالش نوآوری دانشگاه MIT

انتخاب طرح بیمارستان هوشمند پژوهشگر ایرانی در چالش نوآوری دانشگاه MIT

بی دانلود: طرح بیمارستان هوشمند محقق دانشگاه آزاد واحد تهران توانست به عنوان ایده برتر چالش نوآوری دانشگاه MIT انتخاب و جزییات آن در سایت این دانشگاه درج شود، ضمن آنکه در مسابقات نوآوری سوئیس 2022 رتبه سوم را به دست آورد.


امیرعباس محمدی کوشکی، سرپرست تیم اختراعات و نوآوری ایران در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برنامه های این تیم برای شناسایی پژوهشگران کشور، اظهار داشت: یکی از کارهای ما شرکت در رویدادهای معتبر جهانی است که شرکت در چالش نوآوری دانشگاه ام آی تی امریکا که در بین دانشگاه های جهان رتبه یک را در آخرین رتبه بندی علنی جهانی دارد، همچون این فعالیت ها بشمار می رود.
وی با اشاره به جزییات چالش دانشگاه MIT افزود: این رویداد درصدد است تا مشکلات و چالش های جهانی را بوسیله راهکارهای نوآورانه حل کند و در این جهت تا کنون موجب ایجاد ۵۰ میلیون شغل در جهان شده است.
محمدی اشاره کرد: در این رویداد، آریانا نوری دانشجوی دانشگاه آزاد تهران توانسته با پروژه بیمارستان هوشمند به عنوان راهکارهای نوآورانه برتر در چالش دانشگاه ام ای تی امریکا انتخاب گردد و اطلاعات پروژه و راه حلش بر روی سایت این دانشگاه منتشر گردید. همین طور در مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری سوئیس ۲۰۲۲ نیز توانسته رتبه سوم را کسب کند.
به گفته ی ایشان، این محقق به عنوان کارشناس و نماینده تیم و نماینده ایران در جلسات کمیسیون اقتصادی اروپا و کمیسیون اقتصادی آسیا، سازمان ملل متحد، در نشست کمیته نوآوری و جلسه کارشناسان دولتی با موضوعات حمل و نقل، استانداردسازی محصولات خشک، صادرات، گزارش نوآوری، شرکت کرده است. جهت شرکت در این جلسات لازم است اطلاعات فرد توسط دبیرخانه سازمان ملل متحد و امنیت سازمان ملل تایید گردد.
منبع:

1401/04/26
10:27:04
0.0 از 5
576
تگهای خبر: پروژه , دانشجو , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود