توسعه بازار و نمایش ۱۰۰ محصول ایران ساخت در ازبکستان

توسعه بازار و نمایش ۱۰۰ محصول ایران ساخت در ازبکستان

بی دانلود: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در راس هیاتی از شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی عازم ازبکستان شد تا تعاملات و تبادلات علمی و فناورانه میان دو کشور افزایش یابد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، توسعه صادرات و توجه به همکاریهای تجاری با ازبکستان و اوراسیا یکی از اهدافی است که در مسافرت سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و ۴۰ شرکت دانش بنیان و خلاق ایرانی به این کشور دنبال می شود.
در این سفر ۴۰ شرکت دانش بنیان و خلاق در زمینه های فناورانه ای چون کشاورزی، دامداری و سلامت معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری را همراهی می کنند تا با حضور در نشست های تخصصی با ۱۵۰ شرکت متناظر ازبکستانی، بازار و تعاملات فناورانه خودرا در این منطقه توسعه دهند.
برگزاری نمایشگاهی از ۱۰۰ محصول ایران ساخت از ۸۰ شرکت دانش بنیان و خلاق ایرانی در کشور ازبکستان از برنامه های این رویداد است، ضمن آنکه معاون علمی در این سفر با حضور و سخنرانی در فروم علم و نوآوری ایران و ازبکستان در حضور وزیر توسعه و نوآوری، شرکت های فناور و بازرگانان ازبکستانی درباره وضعیت علمی و فناورانه ایران گزارشی ارائه خواهدنمود تا بازار محصولات ایرانی در این کشور رونق گیرد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، برگزاری نشست های تخصصی آشنایی شرکت های ایرانی با ضوابط، قوانین و مقررات ازبکستان در زمینه ثبت و پیگیری کارهای مربوط به شرکت های دانش بنیان و خلاق حوزه سلامت و کشاورزی و کارگاه آموزشی تجارت با ازبکستان از دیگر برنامه هایی است که در این سفر مدنظر است.
این سفر به شرکت های دانش بنیان و خلاق فرصت مناسبی می دهد تا محصولات و توانمندی های دانشی و تخصصی خودرا به فناوران ازبکستانی معرفی کنند و بازار خودرا در پرجمعیت ترین کشور آسیای مرکزی و همجوار با جاده ابریشم توسعه دهند و گامی بزرگ برای ورود به بازار جهانی بردارند.1401/04/28
21:38:04
0.0 از 5
632
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود