تلاش فناوران برای ارائه ماهانه 8 هزار خدمت آزمایشگاهی به پژوهشگران کشور

تلاش فناوران برای ارائه ماهانه 8 هزار خدمت آزمایشگاهی به پژوهشگران کشور

بی دانلود: یکی از شرکت های فناور با راه اندازی 30 لابراتوار خصوصی و دولتی 300 خدمت به پژوهشگران و شرکتها ارائه می دهد و درصدد است تا این میزان خدمت را به 8 هزار آنالیز آزمایشگاهی در ماه ارتقا دهد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، فرزاد حسینی نسب، مدیرعامل این شرکت فناور، مهامکس را پلتفرمی برای تسهیل خدمات آزمایشگاهی دانست و اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ ما ۳۰ لابراتوار خصوصی و دولتی را در فهرست تأمین کننده ها داشتیم که به صورت میانگین ۳۰۰۰ خدمت آنالیزی را به مخاطبان عرضه کردیم و می خواهیم از زیرساخت های نمایشگاه نانو استفاده نماییم و به هدفمان در سال ۱۴۰۱، یعنی رسیدن به ۸ هزار آنالیز در ماه و افزایش تعداد تأمین کنندگان به ۶۰ لابراتوار برسیم.
وی اظهار نمود: درخواست هایی از کشورهای عراق و سوریه برای انجام آنالیز به ما ارسال شده است، ضمن آنکه این شرکت با لابراتوار هایی در ترکیه تعامل داشته و خدمات آنالیزی را که در ایران وجود ندارد، از این لابراتوار ها در ترکیه دریافت می کند تا سبد خدمات آزمایشگاهی خویش را متنوع تر نماییم.
حسینی نسب تصریح کرد: شناخت نیاز و عرضه خدمات برای رفع این نیاز مشتریان نخستین اولویت اول ما و فروش کالا و خدمات در اولویت های بعدی قرار دارد و رشد سریع شرکت ما مرهون این راهبرد است.
مدیرعامل این شرکت افزود: در سیزدهمین دوره از نمایشگاه نانو به صورت مستقل در این نمایشگاه شرکت می نماییم. در سالهای قبل، پلت فرم مهامکس به صورت زیر مجموعه شبکه آزمایشگاهی در نمایشگاه نانو حضور داشت.
به نقل از ستاد نانو، حسینی نسب خاطرنشان کرد: با عنایت به حضور مخاطبان از طیف های مختلف، سیزدهمین نمایشگاه نانو فرصت مناسبی برای معرفی خدمات این پلت فرم است؛ چون که مخاطب این نمایشگاه دانشجویان و جامعه دانشگاهی، شرکت ها و لابراتوار ها هستند و شرکت هایی که دارای لابراتوار و بخش تحقیق و توسعه هستند می توانند از خدمات کالایی ما بهره مند شوند.
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (ایران نانو ۱۴۰۱) از ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
منبع:

1401/04/29
12:33:25
0.0 از 5
593
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود